Z Kolbuszowej Dolnej bez punktów

Sokół Kolbuszowa – Igloopol Dębica 0:2 (0:1)

Bramki: 2′ Aab, 80′ Dziedzic.

Sokół: 12. Mazurek Kamil; 9. Wilk Karol (46′ 8. Dziedzic Brajan); 4. Szkolnik Piotr; 5. Darłak Bartosz (51′ 2. Karkut Bartłomiej) ; 7. Aab Kamil (88′ 6. Adrianowicz Kamil); 10. Kołacz Kornel; 13. Dziedzic Klaudiusz (70′ 18. Szalony Bartłomiej); 15. Miazga Bartłomiej (82′ 19. Korab Łukasz); 16. Ilnytskyi Roman; 17. Gorzelany Łukasz; 22. Prokop Mateusz (95′ 21. Mokrzycki Marcin)

Igloopol: 1. Psioda Łukasz; 2. Cyran Łukasz (46′ 13. Syguła Piotr); 3. Ligęzka Aleksander; 5. Socha Damian (46′ 6. Wanat Sebastian); 7. Drobot Aleksander; 8. Stefanik Łukasz (K); 9. Pyskaty Piotr; 10. Janus Marcin; 16. Nalepka Tomasz; 20. Stańczyk Mateusz (62′ 14. Nalepka Przemysław); 28. Rokita Kamil (56′ 18. Wiszyński Karol)

Kartki: Darłak (Ż), Janus (Ż), Szkolnik (Ż), Gorzelny (Ż) – Nalepka (Ż, Cz); Wiszyński (Ż); Janus (Ż)

To nie był nasz dzień. Źle się zaczęło i źle skończyło. Już w drugiej minucie straciliśmy bramkę po strzale Kamila Aab. Igloopol ruszył szybko do odrabiania strat ale nasze strzały bronił bramkarz gospodarzy. W 32 minucie po interwencji kapitana naszej drużyny Łukasza Stefanika piłka odbiła się od poprzeczki naszej bramki i wróciła do gry. Na wąskim boisku w Kolbuszowej Morsy nie mogły się rozpędzić i do przerwy rezultat nie uległ zmianie. W przerwie trener dokonał dwóch zmian i od początku Igloopol ruszył do zdecydowanych ataków. Po jednej akcji w zamieszaniu podbramkowych z kilku metrów nie trafiliśmy do bramki. Igloopol szukał swoich szans aż do 66 minuty, gdy nastąpiła największa kontrowersja meczu. W szybkiej kontrze Tomek Nalepka wychodził na czysta pozycję ale boczny sędzia podniósł chorągiewkę. Kilka niepotrzebny słów i nasz zawodnik otrzymał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę. Po tym zdarzeniu nasz drużyna wciąż szukała okazji do wyrównania, nacierając na bramkę Sokoła. Niestety w 80 minucie ładna kontra gospodarzy i płaski strzał w lewy róg bramki ląduje w siatce. Druga bramka podcięła skrzydła naszej drużynie i do końca wynik nie uległ zmianie.