Sponsorzy

Partnerzy

Sponsorzy

Partnerzy techniczni

Partner od suplementacji zawodników

Dojazdy na mecze juniorów w rundzie jesiennej sezonu 2022/2023 dofinansowane w ramach programu prewencyjnego: Dobra Drużyna PZU

Dla Sponsorów

Dołącz do nas!

Razem możemy nadać nowy blask naszemu klubowi na piłkarskiej mapie Polski, by z dumą cieszyć się ze wspólnych sukcesów.

Razem możemy stworzyć nową jakość!

Igloopol jest klubem z ponad 40-letnią tradycją. Grał w I lidze (dzisiejsza Ekstraklasa). Po latach gry w ligach niższego szczebla ze zmiennym szczęściem i różnych zawirowaniach klub się odradza. Jest to zasługa zarządu w skład którego wchodzą ludzie młodzi, energiczni, będący wielkimi pasjonatami piłki nożnej, pragnący przywrócić nie tylko normalność i zdrowe zasady współzawodnictwa, ale przede wszystkim dać wielu młodym adeptom sztuki piłkarskiej możliwość właściwego treningu i rozwoju, a szerokim rzeszom kibiców wiele radości i powodów do dumy z gry ich drużyny.
Rafał Więcek
Prezes LKS IGLOOPOL Dębica
belgia88_3
Tworzymy Igloopol od najmłodszych lat

IGLOOPOL to nie tylko klub ale Akademia i Szkoły

Na zdjęciu Piotr Drobot (po lewej) założyciel SMS IGLOOPOL Dębica a także były prezes LKS IGLOOPOL przed jednym ze spotkań sparingowych na zgrupowaniu w Belgi w 1988 roku.

"Moim największym marzeniem było zapewnienie dzieciom z Dębicy dostępu do Szkoły Mistrzostwa Sportowego i rozwijania ich pasji we własnym mieście."
PIOTR DROBOT
Założyciel SMS IGLOOPOL Dębica
Mamy także liceum

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego

"Kolejnym krokiem po Szkole Podstawowej było Liceum. Chcemy aby nasza młodzież nie musiała jeździć po świecie a mogła rozwijać swoją pasję w swoim miejscu zamieszkania."
BOGDAN Satelnik
Założyciel LOMS Igloopol Dębica
Organizujemy różne imprezy

Turnieje, Pikniki, Mecze ligowe

Jako klub organizujemy różne formy spędzania czasu przez naszych podopiecznych. Dzięki temu każda impreza może być potencjalnym miejscem do dobrej reklamy dla naszych partnerów. Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do biało niebieskiej rodziny.

Dołącz do nas!

Igloopol to strzał w dziesiątkę
Sposobów reklamy i promocji jest bardzo wiele.

Sport jest wspaniałym środkiem do ich realizacji, a bezdyskusyjnie najpopularniejszą dyscypliną w naszym kraju jest piłka nożna, dlatego, że skupia najliczniejszą liczbę fanów, sympatyków, jak również zwykłych obywateli przy okazji różnego rodzaju mistrzostw. Nie ma miasta, miasteczka czy wioski, w której nie działałby klub piłkarski. W samym województwie podkarpackim jest ponad pół tysiąca klubów grających od C klasy wzwyż!

Biorąc pod uwagę liczbę klubów i trenujących w nich zawodników, jak również olbrzymią liczbę potencjalnych odbiorców i spore zainteresowanie piłką, można stwierdzić, że jest ogromna nisza i zapotrzebowanie w regionie na produkt, jakim jest piłka nożna, ale produkt w jak najlepszym jakościowo wydaniu.