Przekaż 1,5% podatku za 2022 rok na Igloopol !

Jak co roku przychodzi czas na rozliczenie z podatku dochodowego za poprzedni rok – rozliczając się macie możliwość przekazania 1,5% zapłaconego przez siebie podatku na dowolną Organizację Pożytku Publicznego. Zachęcamy do wsparcia naszego klubu!

Jako Zarząd LKS „Igloopol” Dębica zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie klubu przekazując 1,5% podatku PIT za rok 2022. Obecnie w naszym klubie trenuje około 300 dzieci i młodzieży w 14 grupach wiekowych. LKS Igloopol Dębica w środowisku piłkarskim ma opinię kuźni talentów. Od 1978 roku nasz klub wychowuje i szkoli młodzież. To właśnie z naszego klubu Ci najzdolniejsi wypływali na szerokie futbolowe wody. Nie sposób zliczyć wszystkich, lecz warto wymienić tych którzy osiągnęli wiele sukcesów w swojej zawodowej karierze jak Aleksander Kłak, Marek Bajor, Jacek Zieliński, Leszek Pisz, Tomasz Sokołowski, czy obecny reprezentant Polski Artur Jędrzejczyk. Przed szansą na osiągnięcie wyższych celów stanął Bartłomiej Ciepiela, który z naszego klubu trafił do Legi Warszawa gdzie dobrymi występami w rezerwach zapracował sobie na wypożyczenie do Ekstraklasowej Stali Mielec. Jesteśmy przekonani, że stawianie na młodzież jest właściwą drogą do rozwoju klubu. Wy możecie bezinteresownie wspomóc nasze dalsze działania przekazując 1,5% podatku podając w rozliczeniu PIT za 2022 rok nasz numer KRS 0000100485.

Mamy nadzieję, że każda pracująca osoba postara się, by 1,5% podatku trafił na konto naszego klubu. Osoby nie mające stałego dochodu mogą też pomóc namawiając do tego: znajomych, rodzeństwo, rodziców. Jak co roku udostępnimy Wam darmowy program do rozliczenia podatku dochodowego, z którym bez trudu dokonacie rozliczenia i przekażecie 1,5% podatku na klub, kliknij tutaj aby z niego skorzystać.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, zachęcamy nie tylko do przekazania 1,5% podatku ale także zastania partnerem Igloopolu i pomocy poprzez reklamę swojej firmy na powierzchniach udostępnionych przez klub. Są to: ogrodzenie stadionu im. 70-lecia odzyskania niepodległości, hala Domu Sportu, miejsce na strojach sportowych wszystkich grup wiekowych. W przypadku zainteresowania taką formą współpracy i promowania swojej działalności prosimy o informacje na adres mailowy sekretariat@poczta.igloopol.info, reklamując swoją firmę możesz pomagać także klubowi! Warto nadmienić, że sponsorowanie klubów piłkarskich daje możliwość zaliczenia w koszty 150% kwoty przekazanej na klub.

Zachęcamy do współpracy. Zostań jednym z nas !

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Stowarzyszenia LKS Igloopol Dębica