IV Liga Podkarpacka 2021/2022

Tabela sezon 2021/2022

Terminarz IV liga Podkarpacka

1 kolejka

Data: 13/08/2021 Godzina: 18:00
Ekoball Stal Sanok vs Błękitni Ropczyce 0:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Data: 13/08/2021 Godzina: 18:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Wisłok Wiśniowa 2:3
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Data: 14/08/2021 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Orzeł Przeworsk 4:2
Stadion: Sanocka 8 , 37-700 Przemyśl

Data: 14/08/2021 Godzina: 16:00
Izolator Boguchwała vs SPEC Stal Łańcut 2:1
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 14/08/2021 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Głogovia Głogów Małopolski 1:0
Stadion: Sportowa 26 , 39-200 Dębica

Data: 14/08/2021 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs JKS Jarosław 1:1
Stadion: WIĄZOWNICA ( Wiązownica 0 )

Data: 14/08/2021 Godzina: 17:00
KS Legion Pilzno vs MKS Kańczuga 2:3
Stadion: stadion miejski ( Pilzno, Legionów 30 )

Data: 14/08/2021 Godzina: 18:00
Czarni Trześń vs FKS Stal II Mielec S. A. 1:2
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni ( Trześń 87 )

Data: 15/08/2021 Godzina: 16:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs Piast Tuczempy 2:4
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. ( Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16 )

Data: 15/08/2021 Godzina: 17:00
Sokół Kamień vs Karpaty Krosno 1:1
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU ( Nowy Kamień 16 )

2 kolejka

Data: 18/08/2021 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Igloopol Dębica 2:1
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 18/08/2021 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Ekoball Stal Sanok 0:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa ( Wiśniowa 1 )

Data: 18/08/2021 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs KS Wiązownica 1:1
Stadion: Karpaty Krosno( Krosno, Legionów 1 )

Data: 18/08/2021 Godzina: 17:30
Polonia Przemyśl vs Czarni Trześń 2:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 18/08/2021 Godzina: 17:30
Orzeł Przeworsk vs SPEC Stal Łańcut 0:4
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku ( Przeworsk, Budowlanych)

Data: 18/08/2021 Godzina: 17:30
Głogovia Głogów Małopolski vs Sokół Kamień 2:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

Data: 18/08/2021 Godzina: 17:30
JKS Jarosław vs Izolator Boguchwała 2:1
Stadion: Stadion Miejski w Jarosławiu ( Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2 )

Data: 18/08/2021 Godzina: 18:00
Błękitni Ropczyce vs KS Legion Pilzno 1:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach ( Ropczyce, Mickiewicza 56 )

Data: 18/08/2021 Godzina: 18:00
MKS Kańczuga vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 0:5
Stadion: MKS KAŃCZUGA ( Kańczuga, Parkowa 4 )

Data: 25/08/2021 Godzina: 17:30
FKS Stal II Mielec S. A. vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:0
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

3 kolejka

Data: 21/08/2021 Godzina: 11:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Polonia Przemyśl 2:0
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Data: 21/08/2021 Godzina: 16:00
KS Legion Pilzno vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Data: 21/08/2021 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs MKS Kańczuga 0:0
Stadion: Stadion Miejski ( Dębica, Sportowa 26 )

Data: 21/08/2021 Godzina: 16:00
Izolator Boguchwała vs Karpaty Krosno 0:0
Stadion: Sportowa 21 , 36-040 Boguchwała

Data: 21/08/2021 Godzina: 17:00
Czarni Trześń vs Orzeł Przeworsk 0:1
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

Data: 21/08/2021 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs FKS Stal II Mielec S. A. 0:2
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR ( Sanok, Żwirki i Wigury 10 )

Data: 21/08/2021 Godzina: 19:00
SPEC Stal Łańcut vs JKS Jarosław 1:3
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut ( Łańcut, Romualda Traugutta 11 )

Data: 22/08/2021 Godzina: 16:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs Błękitni Ropczyce 1:1
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. ( Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16 )

Data: 22/08/2021 Godzina: 17:00
Sokół Kamień vs Piast Tuczempy 2:1
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU ( Nowy Kamień 16 )

Data: 22/08/2021 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Głogovia Głogów Małopolski 1:3
Stadion: WIĄZOWNICA ( Wiązownica 0 )

4 kolejka

Data: 28/08/2021 Godzina: 11:00
Wisłok Wiśniowa vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa ( Wiśniowa 1 )

Data: 28/08/2021 Godzina: 11:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs KS Legion Pilzno 2:0
Stadion: Stal Mielec ( Mielec, Sportowa 1 )

Data: 28/08/2021 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Ekoball Stal Sanok 1:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 28/08/2021 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Igloopol Dębica 3:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach ( Ropczyce, Mickiewicza 56 )

Data: 28/08/2021 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs SPEC Stal Łańcut 3:0
Stadion: Karpaty Krosno( Krosno, Legionów 1 )

Data: 28/08/2021 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs KS Wiązownica 0:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Data: 28/08/2021 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs JKS Jarosław 1:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku ( Przeworsk, Budowlanych)

Data: 28/08/2021 Godzina: 17:00
Czarni Trześń vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:2
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

Data: 29/08/2021 Godzina: 11:00
MKS Kańczuga vs Sokół Kamień 0:5
Stadion: MKS KAŃCZUGA ( Kańczuga, Parkowa 4 )

Data: 29/08/2021 Godzina: 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Izolator Boguchwała 0:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

5 kolejka

Data: 01/09/2021 Godzina: 16:30
Igloopol Dębica vs Wisłok Wiśniowa 0:0
Stadion: Stadion Miejski ( Dębica, Sportowa 26 )

Data: 01/09/2021 Godzina: 17:00
Izolator Boguchwała vs Piast Tuczempy 0:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Data: 01/09/2021 Godzina: 17:00
Sokół Kamień vs Błękitni Ropczyce 3:2
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU ( Nowy Kamień 16 )

Data: 01/09/2021 Godzina: 17:00
KS Legion Pilzno vs Polonia Przemyśl 3:0
Stadion: stadion miejski ( Pilzno, Legionów 30 )

Data: 01/09/2021 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs MKS Kańczuga 4:1
Stadion: WIĄZOWNICA ( Wiązownica 0 )

Data: 01/09/2021 Godzina: 17:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs FKS Stal II Mielec S. A. 0:4
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. ( Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16 )

Data: 01/09/2021 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Karpaty Krosno 0:0
Stadion: Stadion Miejski w Jarosławiu ( Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2 )

Data: 01/09/2021 Godzina: 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Orzeł Przeworsk 0:1
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Data: 29/09/2021 Godzina: 18:00
SPEC Stal Łańcut vs Głogovia Głogów Małopolski 0:1
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

Data: 13/10/2021 Godzina: 18:30
Ekoball Stal Sanok vs Czarni Trześń 4:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

6 kolejka

Data: 04/09/2021 Godzina: 11:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs Igloopol Dębica 0:1
Stadion: Stal Mielec ( Mielec, Sportowa 1 )

Data: 04/09/2021 Godzina: 11:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Ekoball Stal Sanok 4:0
Stadion: Stadion Nad Nilem ( Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6 )

Data: 04/09/2021 Godzina: 14:00
Orzeł Przeworsk vs Karpaty Krosno 0:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku ( Przeworsk, Budowlanych)

Data: 04/09/2021 Godzina: 14:00
MKS Kańczuga vs Izolator Boguchwała 0:5
Stadion: MKS KAŃCZUGA ( Kańczuga, Parkowa 4 )

Data: 04/09/2021 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs SPEC Stal Łańcut 0:1
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 04/09/2021 Godzina: 16:30
Głogovia Głogów Małopolski vs JKS Jarosław 2:2
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

Data: 04/09/2021 Godzina: 17:00
Czarni Trześń vs KS Legion Pilzno 3:5
Stadion: Trześń 87 , 39-331 Chorzelów

Data: 04/09/2021 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs KS Wiązownica 1:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach ( Ropczyce, Mickiewicza 56 )

Data: 05/09/2021 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 05/09/2021 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Sokół Kamień 2:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa ( Wiśniowa 1 )

7 kolejka

Data: 11/09/2021 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Polonia Przemyśl 1:2
Stadion: Stadion Miejski ( Dębica, Sportowa 26 )

Data: 11/09/2021 Godzina: 16:00
Izolator Boguchwała vs Błękitni Ropczyce 1:1
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 11/09/2021 Godzina: 16:00
KS Legion Pilzno vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:0
Stadion: stadion miejski ( Pilzno, Legionów 30 )

Data: 11/09/2021 Godzina: 16:00
JKS Jarosław vs Piast Tuczempy 2:0
Stadion: Stadion Miejski w Jarosławiu ( Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2 )

Data: 12/09/2021 Godzina: 15:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs Czarni Trześń 7:1
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. ( Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16 )

Data: 12/09/2021 Godzina: 16:00
Sokół Kamień vs FKS Stal II Mielec S. A. 2:0
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU ( Nowy Kamień 16 )

Data: 12/09/2021 Godzina: 16:30
KS Wiązownica vs Wisłok Wiśniowa 5:0
Stadion: WIĄZOWNICA ( Wiązownica 0 )

Data: 12/09/2021 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Głogovia Głogów Małopolski 3:0
Stadion: Karpaty Krosno( Krosno, Legionów 1 )

Data: 12/09/2021 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Orzeł Przeworsk 0:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR ( Sanok, Żwirki i Wigury 10 )

Data: 12/09/2021 Godzina: 18:00
SPEC Stal Łańcut vs MKS Kańczuga 2:5
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut ( Łańcut, Romualda Traugutta 11 )

8 kolejka

Data: 15/09/2021 Godzina: 16:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs KS Wiązownica 1:1
Stadion: RADO HOTEL MIELEC (Wola Chorzelowska 56B)

Data: 15/09/2021 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Izolator Boguchwała 1:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa ( Wiśniowa 1 )

Data: 15/09/2021 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs Karpaty Krosno 1:1
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 15/09/2021 Godzina: 16:00
Błękitni Ropczyce vs SPEC Stal Łańcut 2:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach ( Ropczyce, Mickiewicza 56 )

Data: 15/09/2021 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs Sokół Kamień 4:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 15/09/2021 Godzina: 17:00
Czarni Trześń vs Igloopol Dębica 1:2
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni ( Trześń 87 )

Data: 15/09/2021 Godzina: 17:00
MKS Kańczuga vs JKS Jarosław 2:3
Stadion: MKS KAŃCZUGA ( Kańczuga, Parkowa 4 )

Data: 15/09/2021 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs KS Legion Pilzno 1:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR ( Sanok, Żwirki i Wigury 10 )

Data: 15/09/2021 Godzina: 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 5:2
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Data: 22/09/2021 Godzina: 16:00
Orzeł Przeworsk vs Głogovia Głogów Małopolski 2:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

9 kolejka

Data: 18/09/2021 Godzina: 11:00
Igloopol Dębica vs Sokół Kolbuszowa Dolna 0:2
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Data: 18/09/2021 Godzina: 11:00
KS Legion Pilzno vs Orzeł Przeworsk 2:1
Stadion: stadion miejski ( Pilzno, Legionów 30 )

Data: 18/09/2021 Godzina: 14:00
JKS Jarosław vs Błękitni Ropczyce 2:1
Stadion: Stadion Miejski w Jarosławiu ( Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2 )

Data: 18/09/2021 Godzina: 15:30
KS Wiązownica vs Polonia Przemyśl 5:1
Stadion: WIĄZOWNICA ( Wiązownica 0 )

Data: 18/09/2021 Godzina: 16:00
Izolator Boguchwała vs FKS Stal II Mielec S. A. 1:3
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 18/09/2021 Godzina: 16:00
Karpaty Krosno vs MKS Kańczuga 2:0
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Data: 18/09/2021 Godzina: 18:00
SPEC Stal Łańcut vs Wisłok Wiśniowa 2:1
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut ( Łańcut, Romualda Traugutta 11 )

Data: 19/09/2021 Godzina: 13:00
Sokół Kamień vs Czarni Trześń 3:2
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU ( Nowy Kamień 16 )

Data: 19/09/2021 Godzina: 15:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs Ekoball Stal Sanok 1:2
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. ( Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16 )

Data: 06/10/2021 Godzina: 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Piast Tuczempy 5:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

10 kolejka

Data: 24/09/2021 Godzina: 16:30
KS Legion Pilzno vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 0:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Data: 25/09/2021 Godzina: 11:00
Ekoball Stal Sanok vs Igloopol Dębica 1:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Data: 25/09/2021 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Izolator Boguchwała 0:3
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 25/09/2021 Godzina: 16:00
Czarni Trześń vs KS Wiązownica 0:7
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni ( Trześń 87 )

Data: 25/09/2021 Godzina: 16:00
Błękitni Ropczyce vs Karpaty Krosno 0:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach ( Ropczyce, Mickiewicza 56 )

Data: 25/09/2021 Godzina: 16:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Sokół Kamień 3:0
Stadion: Nad Nilem 6 , 36-100 Kolbuszowa

Data: 26/09/2021 Godzina: 11:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs SPEC Stal Łańcut 0:1
Stadion: Stal Mielec ( Mielec, Sportowa 1 )

Data: 26/09/2021 Godzina: 16:00
MKS Kańczuga vs Głogovia Głogów Małopolski 0:3
Stadion: MKS KAŃCZUGA ( Kańczuga, Parkowa 4 )

Data: 26/09/2021 Godzina: 16:00
Orzeł Przeworsk vs Piast Tuczempy 2:3
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku ( Przeworsk, Budowlanych)

Data: 29/09/2021 Godzina: 15:30
Wisłok Wiśniowa vs JKS Jarosław 1:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

11 kolejka

Data: 02/10/2021 Godzina: 10:00
Karpaty Krosno vs Wisłok Wiśniowa 4:0
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Data: 02/10/2021 Godzina: 11:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Błękitni Ropczyce 3:2
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

Data: 02/10/2021 Godzina: 11:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs Orzeł Przeworsk 2:0
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. ( Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16 )

Data: 02/10/2021 Godzina: 14:00
KS Wiązownica vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Data: 02/10/2021 Godzina: 15:00
Igloopol Dębica vs KS Legion Pilzno 2:1
Stadion: Stadion Miejski ( Dębica, Sportowa 26 )

Data: 02/10/2021 Godzina: 15:00
JKS Jarosław vs FKS Stal II Mielec S. A. 1:2
Stadion: Stadion Miejski w Jarosławiu ( Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2 )

Data: 02/10/2021 Godzina: 15:30
Izolator Boguchwała vs Czarni Trześń 3:0
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 02/10/2021 Godzina: 15:30
Piast Tuczempy vs MKS Kańczuga 2:2
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 03/10/2021 Godzina: 14:00
SPEC Stal Łańcut vs Polonia Przemyśl 0:0
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut ( Łańcut, Romualda Traugutta 11 )

Data: 03/10/2021 Godzina: 16:30
Sokół Kamień vs Ekoball Stal Sanok 1:0
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU ( Nowy Kamień 16 )

12 kolejka

Data: 09/10/2021 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs JKS Jarosław 0:3
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 09/10/2021 Godzina: 14:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs Igloopol Dębica 1:0
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. (Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16)

Data: 09/10/2021 Godzina: 14:30
Orzeł Przeworsk vs MKS Kańczuga 1:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku ( Przeworsk, Budowlanych)

Data: 09/10/2021 Godzina: 15:00
Ekoball Stal Sanok vs KS Wiązownica 0:2
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR ( Sanok, Żwirki i Wigury 10 )

Data: 09/10/2021 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs Piast Tuczempy 0:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach ( Ropczyce, Mickiewicza 56 )

Data: 09/10/2021 Godzina: 15:00
KS Legion Pilzno vs Sokół Kamień 0:1
Stadion: stadion miejski ( Pilzno, Legionów 30 )

Data: 09/10/2021 Godzina: 15:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Izolator Boguchwała 1:2
Stadion: Stadion Nad Nilem ( Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6 )

Data: 09/10/2021 Godzina: 16:00
Czarni Trześń vs SPEC Stal Łańcut 0:4
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni ( Trześń 87 )

Data: 10/10/2021 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs Głogovia Głogów Małopolski 2:0
Stadion: Wiśniowa 1 , 38-124 Wiśniowa

Data: 10/10/2021 Godzina: 16:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs Karpaty Krosno 0:2
Stadion: Stal Mielec ( Mielec, Sportowa 1 )

13 kolejka

Data: 16/10/2021 Godzina: 11:00
Głogovia Głogów Małopolski vs FKS Stal II Mielec S. A. 3:2
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

Data: 16/10/2021 Godzina: 14:30
KS Wiązownica vs KS Legion Pilzno 2:2
Stadion: WIĄZOWNICA ( Wiązownica 0 )

Data: 16/10/2021 Godzina: 15:00
Igloopol Dębica vs Orzeł Przeworsk 3:0
Stadion: Stadion Miejski ( Dębica, Sportowa 26 )

Data: 16/10/2021 Godzina: 15:00
JKS Jarosław vs Czarni Trześń 0:0
Stadion: Stadion Miejski w Jarosławiu ( Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2 )

Data: 16/10/2021 Godzina: 15:00
Piast Tuczempy vs Wisłok Wiśniowa 1:2
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 16/10/2021 Godzina: 15:00
Izolator Boguchwała vs Ekoball Stal Sanok 1:1
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 17/10/2021 Godzina: 14:00
Karpaty Krosno vs Polonia Przemyśl 0:1
Stadion: Karpaty Krosno( Krosno, Legionów 1 )

Data: 17/10/2021 Godzina: 15:00
Sokół Kamień vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 0:0
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU ( Nowy Kamień 16 )

Data: 17/10/2021 Godzina: 15:00
MKS Kańczuga vs Błękitni Ropczyce 0:3
Stadion: MKS KAŃCZUGA ( Kańczuga, Parkowa 4 )

Data: 17/10/2021 Godzina: 17:00
SPEC Stal Łańcut vs Sokół Kolbuszowa Dolna 4:1
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

14 kolejka

Data: 22/10/2021 Godzina: 18:30
Ekoball Stal Sanok vs SPEC Stal Łańcut 1:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Data: 23/10/2021 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Głogovia Głogów Małopolski 0:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 23/10/2021 Godzina: 11:00
KS Legion Pilzno vs Izolator Boguchwała 2:1
Stadion: stadion miejski ( Pilzno, Legionów 30 )

Data: 23/10/2021 Godzina: 14:30
Orzeł Przeworsk vs Błękitni Ropczyce 3:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku ( Przeworsk, Budowlanych)

Data: 23/10/2021 Godzina: 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs JKS Jarosław 3:1
Stadion: Stadion Nad Nilem ( Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6 )

Data: 23/10/2021 Godzina: 15:00
Igloopol Dębica vs Sokół Kamień 1:4
Stadion: Stadion Miejski ( Dębica, Sportowa 26 )

Data: 23/10/2021 Godzina: 15:00
Czarni Trześń vs Karpaty Krosno 1:1
Stadion: Trześń 87 , 39-331 Chorzelów

Data: 23/10/2021 Godzina: 15:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs Piast Tuczempy 4:1
Stadion: Stal Mielec ( Mielec, Sportowa 1 )

Data: 24/10/2021 Godzina: 14:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs KS Wiązownica 0:5
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. ( Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16 )

Data: 24/10/2021 Godzina: 14:30
Wisłok Wiśniowa vs MKS Kańczuga 4:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa ( Wiśniowa 1 )

15 kolejka

Data: 29/10/2021 Godzina: 18:00
SPEC Stal Łańcut vs KS Legion Pilzno 2:0
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

Data: 30/10/2021 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 4:1
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 30/10/2021 Godzina: 11:00
KS Wiązownica vs Igloopol Dębica 2:2
Stadion: WIĄZOWNICA ( Wiązownica 0 )

Data: 30/10/2021 Godzina: 11:00
Błękitni Ropczyce vs Wisłok Wiśniowa 0:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Data: 30/10/2021 Godzina: 12:00
MKS Kańczuga vs FKS Stal II Mielec S. A. 1:4
Stadion: MKS KAŃCZUGA ( Kańczuga, Parkowa 4 )

Data: 30/10/2021 Godzina: 14:00
Karpaty Krosno vs Sokół Kolbuszowa Dolna 0:1
Stadion: Karpaty Krosno( Krosno, Legionów 1 )

Data: 30/10/2021 Godzina: 14:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Czarni Trześń 5:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

Data: 30/10/2021 Godzina: 14:00
JKS Jarosław vs Ekoball Stal Sanok 1:0
Stadion: Stadion Miejski w Jarosławiu ( Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2 )

Data: 30/10/2021 Godzina: 15:00
Piast Tuczempy vs Polonia Przemyśl 0:0
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 31/10/2021 Godzina: 14:30
Sokół Kamień vs Orzeł Przeworsk 1:0
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU ( Nowy Kamień 16 )

16 kolejka

Data: 06/11/2021 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs MKS Kańczuga 3:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 06/11/2021 Godzina: 12:00
Orzeł Przeworsk vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku ( Przeworsk, Budowlanych)

Data: 06/11/2021 Godzina: 13:00
Ekoball Stal Sanok vs Karpaty Krosno 0:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR ( Sanok, Żwirki i Wigury 10 )

Data: 06/11/2021 Godzina: 13:30
Igloopol Dębica vs Izolator Boguchwała 0:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Data: 06/11/2021 Godzina: 14:00
Czarni Trześń vs Piast Tuczempy 0:3
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

Data: 06/11/2021 Godzina: 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Głogovia Głogów Małopolski 0:2
Stadion: Stadion Nad Nilem ( Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6 )

Data: 06/11/2021 Godzina: 14:00
KS Legion Pilzno vs JKS Jarosław 1:1
Stadion: stadion miejski ( Pilzno, Legionów 30 )

Data: 07/11/2021 Godzina: 11:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs Błękitni Ropczyce 3:1
Stadion: Stal Mielec ( Mielec, Sportowa 1 )

Data: 07/11/2021 Godzina: 13:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs SPEC Stal Łańcut 0:1
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. ( Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16 )

Data: 07/11/2021 Godzina: 14:00
Sokół Kamień vs KS Wiązownica 2:2
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU ( Nowy Kamień 16 )

17 kolejka

Data: 11/11/2021 Godzina: 11:00
Błękitni Ropczyce vs Polonia Przemyśl 5:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach ( Ropczyce, Mickiewicza 56 )

Data: 11/11/2021 Godzina: 12:00
KS Wiązownica vs Orzeł Przeworsk 4:2
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Data: 11/11/2021 Godzina: 13:00
Izolator Boguchwała vs Sokół Kamień 4:0
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 11/11/2021 Godzina: 13:00
JKS Jarosław vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 4:1
Stadion: Stadion Miejski w Jarosławiu ( Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2 )

Data: 11/11/2021 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs FKS Stal II Mielec S. A. 5:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa ( Wiśniowa 1 )

Data: 11/11/2021 Godzina: 14:00
SPEC Stal Łańcut vs Igloopol Dębica 4:0
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut ( Łańcut, Romualda Traugutta 11 )

Data: 11/11/2021 Godzina: 14:00
Karpaty Krosno vs KS Legion Pilzno 1:0
Stadion: Karpaty Krosno( Krosno, Legionów 1 )

Data: 11/11/2021 Godzina: 14:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Ekoball Stal Sanok 1:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

Data: 11/11/2021 Godzina: 14:00
Piast Tuczempy vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:0
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 11/11/2021 Godzina: 14:00
MKS Kańczuga vs Czarni Trześń 2:1
Stadion: MKS KAŃCZUGA ( Kańczuga, Parkowa 4 )

18 kolejka

Data: 13/11/2021 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Data: 13/11/2021 Godzina: 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs MKS Kańczuga 7:0
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Data: 14/11/2021 Godzina: 12:00
Orzeł Przeworsk vs FKS Stal II Mielec S. A. 1:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Data: 14/11/2021 Godzina: 13:00
Ekoball Stal Sanok vs Piast Tuczempy 2:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Data: 14/11/2021 Godzina: 13:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs Karpaty Krosno 2:4
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. (Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16)

Data: 14/11/2021 Godzina: 13:00
Igloopol Dębica vs JKS Jarosław 2:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Data: 14/11/2021 Godzina: 13:15
KS Wiązownica vs Izolator Boguchwała 0:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Data: 14/11/2021 Godzina: 13:30
Sokół Kamień vs SPEC Stal Łańcut 0:1
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU (Nowy Kamień 16)

Data: 14/11/2021 Godzina: 14:00
Czarni Trześń vs Błękitni Ropczyce 1:1
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

Data: 14/11/2021 Godzina: 14:00
KS Legion Pilzno vs Głogovia Głogów Małopolski 1:3
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

19 kolejka

Data: 20/11/2021 Godzina: 11:00
Głogovia Głogów Małopolski vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

Data: 20/11/2021 Godzina: 11:00
Karpaty Krosno vs Igloopol Dębica 3:0
Stadion: Karpaty Krosno( Krosno, Legionów 1 )

Data: 20/11/2021 Godzina: 11:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs Polonia Przemyśl 2:3
Stadion: Stal Mielec ( Mielec, Sportowa 1 )

Data: 20/11/2021 Godzina: 12:00
Izolator Boguchwała vs Orzeł Przeworsk 4:0
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 20/11/2021 Godzina: 13:00
Wisłok Wiśniowa vs Czarni Trześń 9:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa ( Wiśniowa 1 )

Data: 20/11/2021 Godzina: 13:00
JKS Jarosław vs Sokół Kamień 1:0
Stadion: Stadion Miejski w Jarosławiu ( Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2 )

Data: 20/11/2021 Godzina: 13:30
Błękitni Ropczyce vs Sokół Kolbuszowa Dolna 3:3
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach ( Ropczyce, Mickiewicza 56 )

Data: 20/11/2021 Godzina: 14:00
Piast Tuczempy vs KS Legion Pilzno 3:1
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 21/11/2021 Godzina: 13:00
SPEC Stal Łańcut vs KS Wiązownica 0:3
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

Data: 21/11/2021 Godzina: 14:00
MKS Kańczuga vs Ekoball Stal Sanok 0:2
Stadion: MKS KAŃCZUGA ( Kańczuga, Parkowa 4 )

20 kolejka

Data: 12/03/2022 Godzina: 11:30
Karpaty Krosno vs Sokół Kamień 2:0
Stadion: Stróżowska 19, Sanok

Data: 12/03/2022 Godzina: 12:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs Czarni Trześń 3:0
Stadion: Stal Mielec ( Mielec, Sportowa 1 )

Data: 12/03/2022 Godzina: 18:00
JKS Jarosław vs KS Wiązownica 2:0
Stadion: MOSiR Jarosław ( Jarosław, Piekarska 2 )

Data: 06/04/2022 Godzina: 16:30
Piast Tuczempy vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Data: 06/04/2022 Godzina: 16:30
Błękitni Ropczyce vs Ekoball Stal Sanok 1:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Data: 06/04/2022 Godzina: 16:30
Wisłok Wiśniowa vs Sokół Kolbuszowa Dolna 0:3
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Data: 06/04/2022 Godzina: 16:30
MKS Kańczuga vs KS Legion Pilzno 1:1
Stadion: MKS KAŃCZUGA (Kańczuga, Parkowa 4)

Data: 06/04/2022 Godzina: 16:30
Orzeł Przeworsk vs Polonia Przemyśl 1:2
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Data: 06/04/2022 Godzina: 16:30
Głogovia Głogów Małopolski vs Igloopol Dębica 2:3
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Data: 06/04/2022 Godzina: 19:00
SPEC Stal Łańcut vs Izolator Boguchwała 0:2
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

21 kolejka

Data: 19/03/2022 Godzina: 13:00
Ekoball Stal Sanok vs Wisłok Wiśniowa 3:2
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR ( Sanok, Żwirki i Wigury 10 )

Data: 19/03/2022 Godzina: 14:00
KS Wiązownica vs Karpaty Krosno 2:0
Stadion: WIĄZOWNICA ( Wiązownica 0 )

Data: 19/03/2022 Godzina: 14:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs FKS Stal II Mielec S. A. 6:2
Stadion: Stadion Nad Nilem ( Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6 )

Data: 19/03/2022 Godzina: 15:00
Igloopol Dębica vs Piast Tuczempy 3:1
Stadion: Stadion Miejski ( Dębica, Sportowa 26 )

Data: 19/03/2022 Godzina: 15:00
KS Legion Pilzno vs Błękitni Ropczyce 0:3
Stadion: stadion miejski ( Pilzno, Legionów 30 )

Data: 19/03/2022 Godzina: 15:00
Izolator Boguchwała vs JKS Jarosław 2:2
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 20/03/2022 Godzina: 13:00
Sokół Kamień vs Głogovia Głogów Małopolski 2:2
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU ( Nowy Kamień 16 )

Data: 20/03/2022 Godzina: 14:00
Czarni Trześń vs Polonia Przemyśl 1:2
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni ( Trześń 87 )

Data: 20/03/2022 Godzina: 14:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs MKS Kańczuga 3:1
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. (Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16)

Data: 20/03/2022 Godzina: 15:00
SPEC Stal Łańcut vs Orzeł Przeworsk 3:0
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut ( Łańcut, Romualda Traugutta 11 )

22 kolejka

Data: 26/03/2022 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Sokół Kolbuszowa Dolna 5:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 26/03/2022 Godzina: 12:00
Głogovia Głogów Małopolski vs KS Wiązownica 0:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

Data: 26/03/2022 Godzina: 13:00
Orzeł Przeworsk vs Czarni Trześń 2:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku ( Przeworsk, Budowlanych)

Data: 26/03/2022 Godzina: 14:00
MKS Kańczuga vs Igloopol Dębica 1:1
Stadion: MKS KAŃCZUGA ( Kańczuga, Parkowa 4 )

Data: 26/03/2022 Godzina: 14:00
Karpaty Krosno vs Izolator Boguchwała 2:2
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno ( Krosno, Legionów 1 )

Data: 26/03/2022 Godzina: 14:30
Piast Tuczempy vs Sokół Kamień 2:0
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 26/03/2022 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs KS Legion Pilzno 1:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa ( Wiśniowa 1 )

Data: 26/03/2022 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Data: 26/03/2022 Godzina: 18:00
JKS Jarosław vs SPEC Stal Łańcut 3:1
Stadion: MOSiR Jarosław (Jarosław, Piekarska 2)

Data: 27/03/2022 Godzina: 11:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs Ekoball Stal Sanok 4:1
Stadion: Stal Mielec ( Mielec, Sportowa 1 )

23 kolejka

Data: 01/04/2022 Godzina: 18:00
SPEC Stal Łańcut vs Karpaty Krosno 1:1
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

Data: 02/04/2022 Godzina: 15:00
Igloopol Dębica vs Błękitni Ropczyce 5:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Data: 02/04/2022 Godzina: 15:30
KS Wiązownica vs Piast Tuczempy 4:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Data: 02/04/2022 Godzina: 16:00
JKS Jarosław vs Orzeł Przeworsk 2:0
Stadion: Piekarska 2 , 37-500 Jarosław

Data: 02/04/2022 Godzina: 18:30
Ekoball Stal Sanok vs Polonia Przemyśl 0:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR ( Sanok, Żwirki i Wigury 10 )

Data: 03/04/2022 Godzina: 14:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs Wisłok Wiśniowa 1:3
Stadion: Arłamów . lok. .,.

Data: 13/04/2022 Godzina: 17:00
Sokół Kamień vs MKS Kańczuga 2:0
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU (Nowy Kamień 16)

Data: 13/04/2022 Godzina: 17:30
KS Legion Pilzno vs FKS Stal II Mielec S. A. 2:0
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Data: 27/04/2022 Godzina: 17:00
Izolator Boguchwała vs Głogovia Głogów Małopolski 1:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Data: 27/04/2022 Godzina: 17:15
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Czarni Trześń 5:0
Stadion: Nad Nilem 6 , 36-100 Kolbuszowa

24 kolejka

Data: 09/04/2022 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs KS Legion Pilzno 1:0
Stadion: Sanocka 8 , 37-700 Przemyśl

Data: 09/04/2022 Godzina: 11:00
Głogovia Głogów Małopolski vs SPEC Stal Łańcut 2:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

Data: 09/04/2022 Godzina: 13:00
Czarni Trześń vs Ekoball Stal Sanok 0:4
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

Data: 09/04/2022 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs Igloopol Dębica 2:3
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa ( Wiśniowa 1 )

Data: 09/04/2022 Godzina: 15:00
Karpaty Krosno vs JKS Jarosław 1:2
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno ( Krosno, Legionów 1 )

Data: 09/04/2022 Godzina: 15:00
Orzeł Przeworsk vs Sokół Kolbuszowa Dolna 5:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku ( Przeworsk, Budowlanych)

Data: 09/04/2022 Godzina: 15:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2:1
Stadion: Stal Mielec ( Mielec, Sportowa 1 )

Data: 09/04/2022 Godzina: 15:30
Piast Tuczempy vs Izolator Boguchwała 1:1
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 09/04/2022 Godzina: 16:00
MKS Kańczuga vs KS Wiązownica 0:5
Stadion: MKS KAŃCZUGA ( Kańczuga, Parkowa 4 )

Data: 09/04/2022 Godzina: 16:00
Błękitni Ropczyce vs Sokół Kamień 0:4
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach ( Ropczyce, Mickiewicza 56 )

25 kolejka

Data: 13/04/2022 Godzina: 19:00
Ekoball Stal Sanok vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:2
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Data: 16/04/2022 Godzina: 11:00
JKS Jarosław vs Głogovia Głogów Małopolski 2:0
Stadion: Stadion Miejski w Jarosławiu ( Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2 )

Data: 16/04/2022 Godzina: 11:00
Igloopol Dębica vs FKS Stal II Mielec S. A. 7:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Data: 16/04/2022 Godzina: 11:00
Karpaty Krosno vs Orzeł Przeworsk 2:1
Stadion: Stadion MOSiR ( Krosno, Bursaki 41 )

Data: 16/04/2022 Godzina: 12:00
Izolator Boguchwała vs MKS Kańczuga 6:1
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 16/04/2022 Godzina: 13:30
KS Wiązownica vs Błękitni Ropczyce 6:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Data: 16/04/2022 Godzina: 14:00
SPEC Stal Łańcut vs Piast Tuczempy 3:4
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

Data: 16/04/2022 Godzina: 14:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs Polonia Przemyśl 2:4
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. ( Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16 )

Data: 16/04/2022 Godzina: 15:00
Sokół Kamień vs Wisłok Wiśniowa 0:0
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU ( Nowy Kamień 16 )

Data: 16/04/2022 Godzina: 16:00
KS Legion Pilzno vs Czarni Trześń 2:0
Stadion: stadion miejski ( Pilzno, Legionów 30 )

26 kolejka

Data: 20/04/2022 Godzina: 15:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs Sokół Kamień 5:3
Stadion: Sportowa 1 , 39-300 Mielec

Data: 20/04/2022 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs KS Wiązownica 1:3
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa ( Wiśniowa 1 )

Data: 20/04/2022 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs JKS Jarosław 0:3
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 20/04/2022 Godzina: 16:30
Orzeł Przeworsk vs Ekoball Stal Sanok 1:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku ( Przeworsk, Budowlanych)

Data: 20/04/2022 Godzina: 17:00
Czarni Trześń vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 0:4
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

Data: 20/04/2022 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Izolator Boguchwała 0:3
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Data: 20/04/2022 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs Igloopol Dębica 3:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 20/04/2022 Godzina: 17:00
MKS Kańczuga vs SPEC Stal Łańcut 0:4
Stadion: MKS KAŃCZUGA (Kańczuga, Parkowa 4)

Data: 20/04/2022 Godzina: 17:30
Głogovia Głogów Małopolski vs Karpaty Krosno 0:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

Data: 20/04/2022 Godzina: 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs KS Legion Pilzno 2:0
Stadion: Wolska 2 , 36-100 Kolbuszowa

27 kolejka

Data: 23/04/2022 Godzina: 15:00
Igloopol Dębica vs Czarni Trześń 2:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Data: 23/04/2022 Godzina: 16:00
KS Legion Pilzno vs Ekoball Stal Sanok 1:1
Stadion: stadion miejski ( Pilzno, Legionów 30 )

Data: 23/04/2022 Godzina: 16:00
Karpaty Krosno vs Piast Tuczempy 3:0
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno ( Krosno, Legionów 1 )

Data: 23/04/2022 Godzina: 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Orzeł Przeworsk 1:2
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

Data: 23/04/2022 Godzina: 16:00
Izolator Boguchwała vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 23/04/2022 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs MKS Kańczuga 4:0
Stadion: Stadion Miejski w Jarosławiu ( Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2 )

Data: 23/04/2022 Godzina: 18:00
SPEC Stal Łańcut vs Błękitni Ropczyce 0:2
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut ( Łańcut, Romualda Traugutta 11 )

Data: 24/04/2022 Godzina: 14:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs Sokół Kolbuszowa Dolna 0:0
Stadion: Kolejowa 16 , 38-700 Ustrzyki Dolne

Data: 24/04/2022 Godzina: 16:00
Sokół Kamień vs Polonia Przemyśl 1:2
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU ( Nowy Kamień 16 )

Data: 24/04/2022 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs FKS Stal II Mielec S. A. 5:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

28 kolejka

Data: 30/04/2022 Godzina: 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Igloopol Dębica 1:3
Stadion: Stadion Nad Nilem ( Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6 )

Data: 30/04/2022 Godzina: 11:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs Izolator Boguchwała 2:4
Stadion: Stal Mielec ( Mielec, Sportowa 1 )

Data: 30/04/2022 Godzina: 11:00
Piast Tuczempy vs Głogovia Głogów Małopolski 0:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Data: 30/04/2022 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs KS Wiązownica 2:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 30/04/2022 Godzina: 13:00
Czarni Trześń vs Sokół Kamień 1:6
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni ( Trześń 87 )

Data: 30/04/2022 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs SPEC Stal Łańcut 1:3
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa ( Wiśniowa 1 )

Data: 30/04/2022 Godzina: 16:30
MKS Kańczuga vs Karpaty Krosno 0:1
Stadion: MKS KAŃCZUGA ( Kańczuga, Parkowa 4 )

Data: 30/04/2022 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs KS Legion Pilzno 0:1
Stadion: Budowlanych , 37-200 Przeworsk

Data: 01/05/2022 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs JKS Jarosław 1:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach ( Ropczyce, Mickiewicza 56 )

Data: 01/05/2022 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR ( Sanok, Żwirki i Wigury 10 )

29 kolejka

Data: 07/05/2022 Godzina: 11:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs KS Legion Pilzno 1:2
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. (Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16)

Data: 07/05/2022 Godzina: 11:00
Karpaty Krosno vs Błękitni Ropczyce 1:0
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno ( Krosno, Legionów 1 )

Data: 07/05/2022 Godzina: 14:00
Izolator Boguchwała vs Polonia Przemyśl 3:1
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 07/05/2022 Godzina: 15:00
Igloopol Dębica vs Ekoball Stal Sanok 1:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Data: 07/05/2022 Godzina: 16:00
KS Wiązownica vs Czarni Trześń 3:0
Stadion: WIĄZOWNICA ( Wiązownica 0 )

Data: 07/05/2022 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs Orzeł Przeworsk 0:0
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 07/05/2022 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Wisłok Wiśniowa 3:1
Stadion: Stadion Miejski w Jarosławiu ( Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2 )

Data: 07/05/2022 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs MKS Kańczuga 2:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

Data: 07/05/2022 Godzina: 18:00
SPEC Stal Łańcut vs FKS Stal II Mielec S. A. 6:1
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut ( Łańcut, Romualda Traugutta 11 )

Data: 08/05/2022 Godzina: 17:00
Sokół Kamień vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:1
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU (Nowy Kamień 16)

30 kolejka

Data: 11/05/2022 Godzina: 15:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs JKS Jarosław 1:4
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Data: 11/05/2022 Godzina: 17:00
MKS Kańczuga vs Piast Tuczempy 1:4
Stadion: MKS KAŃCZUGA (Kańczuga, Parkowa 4)

Data: 11/05/2022 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs SPEC Stal Łańcut 2:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 11/05/2022 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Głogovia Głogów Małopolski 0:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Data: 11/05/2022 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Karpaty Krosno 1:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa ( Wiśniowa 1 )

Data: 11/05/2022 Godzina: 17:00
KS Legion Pilzno vs Igloopol Dębica 1:0
Stadion: Legionów 30 , 39-220 pilzno

Data: 11/05/2022 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1:3
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku ( Przeworsk, Budowlanych)

Data: 11/05/2022 Godzina: 17:00
Czarni Trześń vs Izolator Boguchwała 0:5
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

Data: 11/05/2022 Godzina: 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs KS Wiązownica 1:2
Stadion: Stadion Nad Nilem ( Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6 )

Data: 11/05/2022 Godzina: 18:00
Ekoball Stal Sanok vs Sokół Kamień 2:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR ( Sanok, Żwirki i Wigury 10 )

31 kolejka

Data: 13/05/2022 Godzina: 20:00
SPEC Stal Łańcut vs Czarni Trześń 1:1
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

Data: 14/05/2022 Godzina: 11:00
Karpaty Krosno vs FKS Stal II Mielec S. A. 3:0
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno (Krosno, Legionów 1)

Data: 14/05/2022 Godzina: 12:00
Izolator Boguchwała vs Sokół Kolbuszowa Dolna 3:0
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 14/05/2022 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs Błękitni Ropczyce 0:1
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 14/05/2022 Godzina: 16:30
MKS Kańczuga vs Orzeł Przeworsk 3:2
Stadion: MKS KAŃCZUGA ( Kańczuga, Parkowa 4 )

Data: 14/05/2022 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Ekoball Stal Sanok 4:1
Stadion: WIĄZOWNICA ( Wiązownica 0 )

Data: 14/05/2022 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Wisłok Wiśniowa 3:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

Data: 14/05/2022 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Polonia Przemyśl 1:3
Stadion: Stadion Miejski w Jarosławiu ( Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2 )

Data: 15/05/2022 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 3:1
Stadion: Stadion Miejski ( Dębica, Sportowa 26 )

Data: 15/05/2022 Godzina: 17:00
Sokół Kamień vs KS Legion Pilzno 1:2
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU ( Nowy Kamień 16 )

32 kolejka

Data: 18/05/2022 Godzina: 18:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs Sokół Kamień 0:0
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. (Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16)

Data: 21/05/2022 Godzina: 11:00
Błękitni Ropczyce vs MKS Kańczuga 4:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach ( Ropczyce, Mickiewicza 56 )

Data: 21/05/2022 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Karpaty Krosno 0:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 21/05/2022 Godzina: 15:00
KS Legion Pilzno vs KS Wiązownica 2:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Data: 21/05/2022 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Piast Tuczempy 2:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa ( Wiśniowa 1 )

Data: 21/05/2022 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs Igloopol Dębica 1:3
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku ( Przeworsk, Budowlanych)

Data: 21/05/2022 Godzina: 17:00
Czarni Trześń vs JKS Jarosław 2:3
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni ( Trześń 87 )

Data: 21/05/2022 Godzina: 18:00
Ekoball Stal Sanok vs Izolator Boguchwała 1:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR ( Sanok, Żwirki i Wigury 10 )

Data: 21/05/2022 Godzina: 18:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs SPEC Stal Łańcut 2:2
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Data: 22/05/2022 Godzina: 11:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs Głogovia Głogów Małopolski 1:3
Stadion: Stal Mielec ( Mielec, Sportowa 1 )

33 kolejka

Data: 25/05/2022 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs FKS Stal II Mielec S. A. 2:3
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 25/05/2022 Godzina: 17:00
Izolator Boguchwała vs KS Legion Pilzno 4:0
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 25/05/2022 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Czarni Trześń 6:0
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno ( Krosno, Legionów 1 )

Data: 25/05/2022 Godzina: 17:00
Sokół Kamień vs Igloopol Dębica 3:4
Stadion: STADION GŁÓWNY W KAMIENIU ( Nowy Kamień 16 )

Data: 25/05/2022 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 4:1
Stadion: WIĄZOWNICA ( Wiązownica 0 )

Data: 25/05/2022 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Orzeł Przeworsk 1:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Data: 25/05/2022 Godzina: 17:00
MKS Kańczuga vs Wisłok Wiśniowa 0:2
Stadion: MKS KAŃCZUGA (Kańczuga, Parkowa 4)

Data: 25/05/2022 Godzina: 17:30
Głogovia Głogów Małopolski vs Polonia Przemyśl 1:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" ( Głogów Małopolski, Fabryczna 10 )

Data: 25/05/2022 Godzina: 18:00
SPEC Stal Łańcut vs Ekoball Stal Sanok 0:2
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut ( Łańcut, Romualda Traugutta 11 )

Data: 25/05/2022 Godzina: 18:00
JKS Jarosław vs Sokół Kolbuszowa Dolna 3:2
Stadion: dr. Władysława Bandurskiego 2 , 37-500 Jarosław

34 kolejka

Data: 27/05/2022 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Błękitni Ropczyce 4:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Data: 28/05/2022 Godzina: 11:00
Igloopol Dębica vs KS Wiązownica 0:2
Stadion: Stadion Miejski ( Dębica, Sportowa 26 )

Data: 28/05/2022 Godzina: 11:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs MKS Kańczuga 4:1
Stadion: Stal Mielec ( Mielec, Sportowa 1 )

Data: 28/05/2022 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Piast Tuczempy 2:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 28/05/2022 Godzina: 13:00
Ekoball Stal Sanok vs JKS Jarosław 0:4
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Data: 28/05/2022 Godzina: 16:00
Orzeł Przeworsk vs Sokół Kamień 2:0
Stadion: Budowlanych , 37-200 Przeworsk

Data: 28/05/2022 Godzina: 17:00
Czarni Trześń vs Głogovia Głogów Małopolski 1:2
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni ( Trześń 87 )

Data: 28/05/2022 Godzina: 17:00
KS Legion Pilzno vs SPEC Stal Łańcut 2:3
Stadion: Legionów 30 , 39-220 pilzno

Data: 28/05/2022 Godzina: 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Karpaty Krosno 3:2
Stadion: Stadion Nad Nilem ( Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6 )

Data: 29/05/2022 Godzina: 14:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs Izolator Boguchwała 0:2
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. ( Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16 )

35 kolejka

Data: 03/06/2022 Godzina: 18:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Sokół Kolbuszowa Dolna 0:2
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Data: 04/06/2022 Godzina: 11:00
KS Wiązownica vs Sokół Kamień 1:0
Stadion: WIĄZOWNICA ( Wiązownica 0 )

Data: 04/06/2022 Godzina: 11:00
MKS Kańczuga vs Polonia Przemyśl 2:2
Stadion: MKS KAŃCZUGA ( Kańczuga, Parkowa 4 )

Data: 04/06/2022 Godzina: 12:00
Izolator Boguchwała vs Igloopol Dębica 4:3
Stadion: IZO-ARENA ( Boguchwała, Sportowa 21 )

Data: 04/06/2022 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs Czarni Trześń 2:0
Stadion: TUCZEMPY ( Tuczempy, Sportowa 15 )

Data: 04/06/2022 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs KS Legion Pilzno 1:2
Stadion: dr. Władysława Bandurskiego 2 , 37-500 Jarosław

Data: 04/06/2022 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs FKS Stal II Mielec S. A. 4:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Data: 04/06/2022 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Ekoball Stal Sanok 2:1
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno ( Krosno, Legionów 1 )

Data: 04/06/2022 Godzina: 18:00
SPEC Stal Łańcut vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2:1
Stadion: Miejski Stadion Stal Łańcut ( Łańcut, Romualda Traugutta 11 )

Data: 05/06/2022 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Orzeł Przeworsk 1:4
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa ( Wiśniowa 1 )

36 kolejka

Data: 08/06/2022 Godzina: 17:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs JKS Jarosław 0:5
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. ( Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16 )

Data: 08/06/2022 Godzina: 17:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs Wisłok Wiśniowa 1:7
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Data: 08/06/2022 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs Błękitni Ropczyce 1:5
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl ( Przemyśl, Sanocka 8 )

Data: 08/06/2022 Godzina: 17:00
Czarni Trześń vs MKS Kańczuga 0:5
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

Data: 08/06/2022 Godzina: 17:00
KS Legion Pilzno vs Karpaty Krosno 3:0
Stadion: stadion miejski ( Pilzno, Legionów 30 )

Data: 08/06/2022 Godzina: 17:00
Sokół Kamień vs Izolator Boguchwała 2:0
Stadion: Nowy Kamień 16 , 36-053 KAMIEŃ

Data: 08/06/2022 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs KS Wiązownica 0:3
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku ( Przeworsk, Budowlanych)

Data: 08/06/2022 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs SPEC Stal Łańcut 4:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Data: 08/06/2022 Godzina: 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Piast Tuczempy 4:0
Stadion: Stadion Nad Nilem ( Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6 )

Data: 08/06/2022 Godzina: 18:00
Ekoball Stal Sanok vs Głogovia Głogów Małopolski 0:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR ( Sanok, Żwirki i Wigury 10 )

37 kolejka

Data: 11/06/2022 Godzina: 11:00
MKS Kańczuga vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:6
Stadion: MKS KAŃCZUGA (Kańczuga, Parkowa 4)

Data: 11/06/2022 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Igloopol Dębica 5:1
Stadion:

Data: 11/06/2022 Godzina: 17:00
Izolator Boguchwała vs KS Wiązownica 5:0
Stadion:

Data: 11/06/2022 Godzina: 17:00
FKS Stal II Mielec S. A. vs Orzeł Przeworsk 2:4
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Data: 11/06/2022 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2:3
Stadion:

Data: 11/06/2022 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Polonia Przemyśl 2:0
Stadion:

Data: 11/06/2022 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Czarni Trześń 4:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Data: 11/06/2022 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs KS Legion Pilzno 0:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Data: 11/06/2022 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Ekoball Stal Sanok 0:2
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Data: 11/06/2022 Godzina: 17:00
SPEC Stal Łańcut vs Sokół Kamień 2:0
Stadion:

38 kolejka

Data: 15/06/2022 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs Izolator Boguchwała 2:2
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Data: 16/06/2022 Godzina: 16:00
KS Wiązownica vs SPEC Stal Łańcut 2:2
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Data: 17/06/2022 Godzina: 17:30
KS Legion Pilzno vs Piast Tuczempy 1:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Data: 18/06/2022 Godzina: 16:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne vs Głogovia Głogów Małopolski 6:2
Stadion: MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne Sp. z o.o. (Ustrzyki Dolne, Kolejowa 16)

Data: 18/06/2022 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Karpaty Krosno 3:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Data: 18/06/2022 Godzina: 17:00
Sokół Kamień vs JKS Jarosław 1:1
Stadion:

Data: 18/06/2022 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs MKS Kańczuga 4:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Data: 18/06/2022 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs FKS Stal II Mielec S. A. 1:1
Stadion:

Data: 18/06/2022 Godzina: 17:00
Czarni Trześń vs Wisłok Wiśniowa 0:3
Stadion: Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

Data: 18/06/2022 Godzina: 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Błękitni Ropczyce 1:3
Stadion: