Akademia Piłkarska

Szkolimy dzieci i młodzież

Akademia Piłkarska Igloopolu to pierwszy krok w piłkarską przygodę młodego adepta piłkarskiego rzemiosła. Do naszej Akademii przyjmujemy dzieci od 4 do 18 lat. Wykfalifikowana kadra trenerów gwarantuje dobrą zabawę oraz przygotowanie do współzawodnictwa w ligowych spotkaniach. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu trenerów powstały Szkoły Mistrzostwa Sportowego w których dzieci i młodzież już od 1 klasy podstawówki mogą kontynuować naukę z trenerami z naszej Akademii. Niezależnie czy zdecydują się państwo na SMSy czy standardową szkołę dzieci w wieku szkolnym będą mogły kontynuować piłkarską przygodę w naszym klubie aż do wieku seniora.   

0
ROCZNIKÓW
0
TRENERÓW
0 +
IMPREZ ROCZNIE
0 +
ADEPTÓW

Dlaczego My ?

Istnieje wiele powodów dlaczego wybrać naszą Akademię, poniżej najważniejsze.

01.

Wykwalifikowana kadra trenerska

W swoim zapleczu posiadamy kadrę profesjonalnych trenerów, którzy posiadają duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Praca jest dla nich pasją.

02.

Najwyższej jakości obiekty sportowe

Naszą bazę tworzą: trzy stadiony pełnowymiarowe trawiaste, trzy boiska typu orlik, boiska trawiaste dla najmłodszych grup, trzy sale gimnastyczne, siłownia, odnowa biologiczna, basen, lodowisko.

03.

Szkolenie w szkołach Mistrzostwa Sportowego - Szkoła Podstawowa oraz Liceum

W życiu każdego dziecka przychodzi czas na szkołę dzięki naszemu zaangażowaniu każdy zawodnik Akademii będzie mógł rozpocząć naukę w SMS.

04.

Zapewniamy bezpłatnie profesjonalny sprzęt piłkarski

Każdy zawodnik Akademii na start otrzymuje potrzebny sprzęt piłkarski tak aby bez problemu mógł trenować i bawić się z rówieśnikami.

05.

Ścisła współpraca z Akademią Stali Rzeszów

Od 2022 roku rozpoczynamy współpracę ze Stalą Rzeszów, dzięki niej utalentowani zawodnicy z naszego klubu będą mieli większe możliwości sprawdzenia swoich umiejętności w wyższych ligach.

06.

Udział w wojewódzkich rozgrywkach ligowych oraz turniejach i obozach

Dla naszych podopiecznych zapewniamy udziały w obozach, turniejach i rozgrywkach ligowych tak aby rozwijali swoją pasję piłkarską.

Poznaj Naszą Drużynę

Nasza Akademia Piłkarska to przede wszystkim doświadczona i innowacyjna drużyna trenerów, których celem jest szkolenie dzieci i młodzieży. Niektórzy trenerzy łączą pracę w Akademii z naszymi SMS.

Bogdan Saletnik

Koordynator Akademii - Trener rocznika 2012

Posiada Licencję UEFA A

Michał Wilczyński

Trener rocznika Rocznik 2014 - Skrzat Młodszy

Posiada licencję UEFA B

Grzegorz Persak

Trener Rocznika 2013 - Żak starszy

Posiada licencję UEFA B

Piotr Krzanowski

Trener rocznika Rocznik 2014 - Skrzat Młodszy

Posiada licencję UEFA B

Paweł Sujdak

Trener rocznika Rocznik 2015 oraz 2016/2017 - Skrzat Starszy i Młodszy

Posiada licencję Grassroots C

Marcin Dudziak

Trener

Posiada licencję Grassroots C

Paweł Konieczny

Trener bramkarzy

Posiada licencję UEFA B