Akademia Piłkarska

Szkolimy dzieci i młodzież

Akademia Piłkarska Igloopolu to pierwszy krok w piłkarską przygodę młodego adepta piłkarskiego rzemiosła. Do naszej Akademii przyjmujemy dzieci od 3 do 18 lat. Wykfalifikowana kadra trenerów gwarantuje dobrą zabawę oraz przygotowanie do współzawodnictwa w ligowych spotkaniach. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu trenerów powstały Szkoły Mistrzostwa Sportowego w których dzieci i młodzież już od 1 klasy podstawówki mogą kontynuować naukę z trenerami z naszej Akademii. Niezależnie czy zdecydują się państwo na SMSy czy standardową szkołę dzieci w wieku szkolnym będą mogły kontynuować piłkarską przygodę w naszym klubie aż do wieku seniora.   

ROCZNIKÓW
0
TRENERÓW
0 +
IMPREZ ROCZNIE
0 +
ADEPTÓW
0 +

Dlaczego My ?

Istnieje wiele powodów dlaczego wybrać naszą Akademię, poniżej najważniejsze.

01.

Wykwalifikowana kadra trenerska

W swoim zapleczu posiadamy kadrę profesjonalnych trenerów, którzy posiadają duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Praca jest dla nich pasją.

02.

Najwyższej jakości obiekty sportowe

Naszą bazę tworzą: trzy stadiony pełnowymiarowe trawiaste, trzy boiska typu orlik, boiska trawiaste dla najmłodszych grup, trzy sale gimnastyczne, siłownia, odnowa biologiczna, basen, lodowisko.

03.

Szkolenie w szkołach Mistrzostwa Sportowego - Szkoła Podstawowa oraz Liceum

W życiu każdego dziecka przychodzi czas na szkołę dzięki naszemu zaangażowaniu każdy zawodnik Akademii będzie mógł rozpocząć naukę w SMS.

04.

Zapewniamy profesjonalny sprzęt piłkarski

Każdy zawodnik Akademii otrzymuje potrzebny sprzęt piłkarski w miarę możliwości (o ile na daną chwilę dysponujemy środkami od sponsorów na ten cel).

05.

Ścisła współpraca z Akademią Stali Rzeszów

Od 2022 roku rozpoczynamy współpracę ze Stalą Rzeszów, dzięki niej utalentowani zawodnicy z naszego klubu będą mieli większe możliwości sprawdzenia swoich umiejętności w wyższych ligach.

06.

Udział w wojewódzkich rozgrywkach ligowych oraz turniejach i obozach

Dla naszych podopiecznych zapewniamy udziały w obozach, turniejach i rozgrywkach ligowych tak aby rozwijali swoją pasję piłkarską.

Poznaj Naszą Drużynę

Nasza Akademia Piłkarska to przede wszystkim doświadczona i innowacyjna drużyna trenerów, których celem jest szkolenie dzieci i młodzieży. Niektórzy trenerzy łączą pracę w Akademii z naszymi SMS.

Piotr Drobot

Koordynator Akademii

Posiada Licencję UEFA B

Piotr Krzanowski

Trener

Posiada licencję UEFA B

Wojciech Krauze

Trener

Posiada licencję UEFA A

Patryk Suchowski

Trener

Posiada licencję UEFA C

Paweł Konieczny

Trener bramkarzy

Posiada licencję UEFA B

Grzegorz Persak

Trener

Posiada licencję UEFA B