W środę o 17:00 mecz z rezerwami Stali Mielec

Już jutro walczymy o kolejne punkty, tym razem z rezerwami PGE FKS Stal Mielec. Nasza Drużyna, po dobrym starcie, przegrała ostatnie spotkanie z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Mamy nadzieję, że był to tylko wypadek przy pracy i jutro będziemy cieszyć się z 3 punktów. Ten mecz nie może się odbyć bez Waszego wsparcie, 17.00 to idealna godzina meczu, a pogoda zachęca wszystkich mieszkańców Dębicy do przyjścia na stadion. Liczymy na doping Naszej Biało-Niebieskiej rodziny.

Więcej informacji o meczu i relacji live jutro na Naszym Funpagu na facebooku. Bilety na mecz, oraz karnety na sezon 2020/21 do nabycia w kasie, przed meczem.

Cały Igloopol Zawsze Razem.

Mecz wyjazdowy 6 kolejki IV ligi który miał odbyć się w przyszłą niedzielę z Karpatami Krosno został przełożony z uwagi na ich walkę w Pucharze Polski (mecz ze Stalą Mielec) przez co wyjazdowe spotkanie w Krośnie zostanie rozegrane w innym terminie.

Uwaga przypominamy, że karnety są jednocześnie cegiełką na realizację transmisji na żywo z naszego stadionu, zachęcamy do zakupy "wirtualnego karnetu" osoby oglądające nas przez youtuba. 

Wpłaty prosimy kierować na konto klubu PKO BANK: 44 1020 4405 0000 2102 0596 4152 lub paypal sekretariat@igloopol.info w tytule płatności dopisując: darowizna na rzecz klubu – wirtualny karnet.

W miarę możliwości technicznych oraz zgody od klubów postaramy się przeprowadzić jeszcze kilka relacji na żywo z meczów wyjazdowych.

W sprzedaży są także koszulki meczowe drużyny seniorów na sezon 2020/2021. Zachęcamy wszystkich sympatyków klubu do zakupu imponującej koszulki naszej klubu, wraz z personalizacją i wybranym numerem. Kupując koszulkę wspierasz klub. Warto o tym pamiętać. Koszulki można zamówić pisząc na profil naszego klubu na facebooku lub e-mailem na sekretariat@igloopol.info

Cena koszulki to 109 PLN (bez personalizacji). Dodatkowo można zamówić koszulkę z numerem (10 PLN) oraz nazwiskiem (5PLN).