W sobotę mecz z Sokołem Kolbuszowa Dolna

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 w Kolbuszowej Dolnej, piłkarze Igloopolu podejmą miejscowy Sokół. Po trzech rozegranych kolejkach IV ligi podkarpackiej zawodnicy Sokoła plasują się na 12 miejscu w tabeli z dorobkiem 4 punktów. Podopieczni Grzegorza Lorka rozpoczęli natomiast sezon obiecująco i po dwóch wygranych i remisie znajdują się na podium. Obydwa zespoły przez ostatnie 10 lat miały okazję zmierzyć się wielokrotnie. Skupiając się jedynie na meczach w Kolbuszowej Dolnej to bilans bezpośrednich spotkań jest korzystny dla Igloopolu: 4 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka, przy bilansie bramkowym: 10-16 dla Igloopolu. Kibice „Morsów” doskonale pamiętają ostatni mecz obydwu jedenastek przy Piłsudskiego, pełny dramaturgii, wygrany 3:2. Miejmy nadzieję, że w sobotę podopieczni Grzegorza Lorka potwierdzą wzrostową formę i zainkasują kolejny komplet punktów.

Specjalnie dla naszych kibiców którzy w związku z brakiem możliwości oglądania meczy wyjazdowych, przygotujemy transmisję na żywo na naszym kanale na youtube. Link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=q2Y0YGQX-JY

Uwaga przypominamy, że karnety są jednocześnie cegiełką na realizację transmisji na żywo z naszego stadionu, zachęcamy do zakupy "wirtualnego karnetu" osoby oglądające nas przez youtuba. 

Wpłaty prosimy kierować na konto klubu PKO BANK: 44 1020 4405 0000 2102 0596 4152 lub paypal sekretariat@igloopol.info w tytule płatności dopisując: darowizna na rzecz klubu – wirtualny karnet.

W miarę możliwości technicznych oraz zgody od klubów postaramy się przeprowadzić jeszcze kilka relacji na żywo z meczów wyjazdowych.

W sprzedaży są także koszulki meczowe drużyny seniorów na sezon 2020/2021. Zachęcamy wszystkich sympatyków klubu do zakupu imponującej koszulki naszej klubu, wraz z personalizacją i wybranym numerem. Kupując koszulkę wspierasz klub. Warto o tym pamiętać. Koszulki można zamówić pisząc na profil naszego klubu na facebooku lub e-mailem na sekretariat@igloopol.info

Cena koszulki to 109 PLN (bez personalizacji). Dodatkowo można zamówić koszulkę z numerem (10 PLN) oraz nazwiskiem (5PLN).