Wymęczone ale zwycięstwo

W sobotnie popołudnie podejmowaliśmy na własnym stadionie ostatnią w tabeli Koronę Rzeszów. Po 90 minutach rzutem na taśmę wygraliśmy spotkanie po bramce z karnego Marcina Stefanika.

Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Stefanik 90-karny.

Igloopol: Maciąg – Leśniak, Pawłowski, Duilio, Buda, Dzióbak (46 Okoń), Peda, Wojtyło ż, Cyganowski ż (75 Jaszcz), Kos (83 Jasiak), Stefanik. Trener Łukasz Cabaj.

Korona: Wilk – Mendes ż, Bober ż, Halamaka, M. Mazur, Y’tai ż, Kula (65 Rusinek ż), Pohorilyy ż, Sz. Mazur ż, Shyla (90+1 Pałac), Zieliński. Trener Andrzej Szymański.

Sędziował: Ciak ze Stalowej Woli.

Nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu ale dało nam 3 punkty co jest najważniejsze. Niestety ale w dalszym ciągu pomimo stwarzanych licznych sytuacji pod bramką rywala nie potrafimy postawić kropki nad i, czyli zdobyć gola. Z przebiegu meczu byliśmy zespołem lepszym ale i z problemami. W drugiej połowie spotkania sędzia podyktował aż 3 karne, w naszej ocenie prawidłowo. Pierwszy był dla Korony jednak strzał gości obronił Adam Maciąg. Drugi karny i trzeci karny był dla naszego zespołu. Do pierwszego podszedł Piotr Buda i niestety posłał futbolówkę nad bramką. Drugi w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry wykonywał Marcin Stefanik pokonując bramkarza gości.

Bramka i konferencja prasowa po meczu:

Zapis wideo meczu:

Kolejny mecz już w najbliższą środę o godzinie, na wyjeździe zmierzymy się z Piastem Wadowice Górne 16:30.