Wygrywamy z Polonią Przemyśl

Kto nie był niech żałuje w sobotnie popołudnie na stadionie Igloopolu mogliśmy oglądać grad goli i dobrą grę obu zespołów.

Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 6:3 (2:1)

Bramki: 0:1 Bouteraa 13, 1:1 Wojtyło 25, 2:1 Tarała 36-k., 3:1 Wanat 51, 4:1 Leśniak 55, 5:1 Drobot 65, 5:2 Abreu 73, 5:3 Walczyszewski 80, 6:3 Wojtyło 86.

Igloopol: Psioda – Wiszyński, Wanat, Cyran, Stefanik (77′ Mendalka), Cieśla (55′ Kornaś), Wojtyło (87′ Dudek), Tarała (61′ Rokita), Leśniak, Drobot (68′ Cyganowski), Brzostowski (61′ Okoń). Trener Łukasz Cabaj.

Polonia: Kuźma – Solarz , Kuźniar (68′ Jasiński), R. Błahuciak (46′ Czuryk), D. Janas, Syczewski, Kazek, Bacza, Chatora, Bouteraa (77′ Walczyszewski), Abreu. Trener Waldemar Warchoł.

Kartki żółte: Wanat, Leśniak – Kuźma, Solarz, D. Janas 2x, Syczewski, Chatora

Kartki czerwone: D. Janas 46′

Sędziował: Kielar z Rzeszowa.

Festiwal strzelecki rozpoczęli goście kiedy to w 13 minucie gry do siatki trafił Bouteraa po kornerze. W 25 minucie Filip Leśniak posłał piłkę na około 16 metr do Karola Wojtyły ten minął obrońcę gości i wpakował piłkę do bramki bronionej przez Kuźmę. 36 minuta gry i mamy kolejną bramkę zdobytą tym razem przez Igora Tarałę z karnego. W polu karnym faulowany przez Dominika Janasa był Karol Wojtyło. Do końca pierwszej połowy więcej goli już nie nie było. Zaraz po zmianie stron Janas ponownie zobaczył żółtą kartkę, faulując Karola Wojtyłę w środkowej strefie boiska osłabiając swój zespół. Grające w przewadze Morsy szybko podwyższyli wynik spotkania. W 51 minucie Sebastian Wanat posłał futbolówkę do siatki głową po rożnym w wykonaniu Cyrana. Cztery minuty później Filip Leśniak podwyższył wynik spotkania pięknym strzałem w okno. W 65 minucie gry Aleksander Okoń precyzyjnie podał do Aleksandra Drobota a ten z znikną krwią wpakował piłkę do bramki chronionej przez Kuźmę. Goście nie zamierzali się jednak poddać i w 73 minucie gry Abreu pokonał Łukasza Psiodę. Siedem minut później wprowadzony dopiero co na boisko Walczyszewski dał gościom trzecią bramkę. Festiwal strzelecki zakończył Karol Wojtyło w 86 minucie gry dostał piłkę od Kamila Rokity, minął bramkarza i wpakował piłkę do siatki.

Zapis wideo meczu:

Kolejny mecz piłkarze Igloopolu zagrają już w środę o 17:00 w Krośnie z tamtejszymi Karpatami.

W sobotę 27 sierpnia o godzinie 16:00 zapraszamy ponownie na nasz stadion. Piłkarze Igloopolu podejmować będą spadkowicza z III ligi Koronę Rzeszów.