Wygrywamy mecz z Stalą Łańcut

Nie było nudy na stadionie w środowe popołudnie, ostatnie mecze pokazują, że Igloopol gra bardzo ofensywnie i zdobywa mnóstwo bramek. Nie inaczej było wczoraj kiedy to Morsy na własnym stadionie podejmowały Stal Łańcut. W meczu padło 5 bramek z czego 4 autorstwa graczy Igloopolu.

Igloopol Dębica – Stal Łańcut 4:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Brzostowski 12′, 2:0 Tarała 21′, 3:0 Brzostowski 53′, 4:0 Kasprzykowski 85′, 4:1 Bieniasz 88′

Igloopol: Psioda (80′ Lis) – Wiszyński, Ochab, Stefanik, Cyran (65′ Mendalka) – Dudek (67′ Dzióbak), Tarała (80′ Solarz), Brzostowski (75′ Cyganowski), Hałucha, Kasprzykowski, Kornaś. Trener Łukasz Cabaj.

Stal: Słysz – Mach (75′ Cwynar), Kmuk (60′ Noga), Makowski, Paczocha – Liszka (46′ Wójcik), Skała (46′ Skiba), Balawender (46′ Róg), Majda, Dudek (46′ Bieniasz) – Buć. Trener Krzysztof Korab.

Kartki żółte: Mendelka – Paczocha, Makowski, Skiba

Sędziował: Kublas z Jarosławia

Od pierwszych minut spotkania inicjatywę przejęli gospodarze i mądrze konstruowali ataki od swojej połowy. Zaowocowało to bramką już w 12 minucie gry. Kamil Kasprzykowski świetnie dograł na 13 metr do Adriana Brzostowskiego a ten w asyście obrońców Stali umieścił ją w siatce bronionej przez Słysza. Kilka minut później wynik do przerwy ustalił Igor Tarała po podaniu od Michała Hałuchy. Po zmianie stron w drużynie gości zmienionych zostało aż czterech zawodników. Goście próbowali przejąć inicjatywę jednak to Igloopol zdobył bramkę pierwszy. Kolejny raz na listę strzelców wpisał się Adrian Brzostowski, który strzałem z głowy po rożnym w 51 minucie gry umieścił piłkę w siatce. Czwarta bramka padła po kontrze, Kamil Kasprzykowski pokonał Słysza w 85 minucie gry pięknym strzałem w okienko. Honorowego gola dla przyjezdnych zdobył w 88 minucie gry Bieniasz Dawid.

Na uwagę zasługuje fakt debiutu na IV ligowych boiskach naszego 15-letniego golkipera Maksymiliana Lisa, który zmienił Łukasza Psiodę w 80 minucie gry. Pierwszy mecz od początku spotkania w seniorach zaliczył obchodzący 17 urodziny Bartosz Dudek. W drużynie w tracie meczu wystąpiło jeszcze kilku zawodników z juniorów młodszych: Cyganowski Patryk, Dzióbak Przemysław, Solarz Bartosz i Mendelka Jakub.

Zapis wideo spotkania:

Kolejny mecz piłkarze Igloopolu zagrają na wyjeździe z JKS Jarosław już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00.