Igloopol Dębica sprawi niespodziankę? Kursy bukmacherskie na mecz z JKS Jarosław

Igloopol Dębica na dwie kolejki przed końcem sezonu broni siódmej lokaty w tabeli IV ligi podkarpackiej. W najbliższej serii spotkań trudne zadanie przed piłkarzami z Dębicy, którzy udadzą się na wyjazdowe starcie z drugim w lidze JKS Jarosław. Bukmacherzy typują wygraną gospodarzy. Jak wyglądają kursy bukmacherskie? Sprawdziliśmy to.

Trudny teren w Jarosławiu

Mecz w Jarosławiu może być trudnym wyzwaniem, co potwierdzają kursy bukmacherskie. Co prawda JKS Jarosław nie ma już szans na triumf w ligowym zmaganiach, ale nadal jest wiceliderem rozgrywek, który wygrał w czterech z minionych pięciu spotkań. Zakłady bukmacherskie na sukces JKSu Jarosław nie powinny zatem dziwić.

Z 18. meczów domowych w tym sezonie, aż 13. JKS Jarosław wygrywał, co także pokazuje klasę rywala. Do tego doszły jeszcze dwa remisy i trzy porażki. Ciekawie wygląda bilans bramkowy gospodarzy sobotniego spotkania. W tym przypadku JKS jest nie tylko mocno za plecami lidera, KS Wiązownica, ale ma także nieco słabszy dorobek niż trzeci w tabeli Izolator Boguchwała.

Dobre statystyki Igloopolu

Igloopol Dębica także nie ma się czego wstydzić w ostatnich tygodniach. Trzy wygrane w pięciu meczach, dość pewna pozycja w lidze, którą piłkarze będą chcieli obronić w dwóch ostatnich meczach. Bukmacherzy być może nie dają Igloopolowi roli faworyta w tym meczu, ale statystyki działają na wyobraźnię. Igloopol Dębica wygrał z JKS Jarosław w rundzie jesiennej, w pięciu ostatnich meczach w sumie notował trzy wygrane i tylko raz przegrał. Jak łatwo się domyślić, w bezpośrednich spotkaniach obu ekip padł zatem jeden remis w tym czasie.

Zakłady bukmacherskie na mecz JKS Jarosław – Igloopol Dębica u bukmachera STS:

JKS Jarosław – 1.60, X – 4.50, Igloopol Dębica – 3.62

Wyjazdowe mecze Igloopolu Dębica w tym sezonie przynoszą różne rozstrzygnięcia. Na obcym terenie udało się wygrać siedem razy. Padły także dwa remisy, a klub zanotował również dziewięć porażek. Punktowo wypada to zatem pół na pół. W połowie meczów udaje się coś ugrać, połowa kończy się porażkami.

Ostatnie pięć meczów wyjazdowych to trzy wygrane i dwie porażki. Jednak wśród przegranych meczów znalazł się m.in. ten z Izolatorem Boguchwała, czyli zespołem ze ścisłej czołówki. Tak samo wysoko notowany jest JKS Jarosław, co wyjaśnia kursy bukmacherskie, ale być może tym razem uda się sprawdzić niespodziankę.

Z kim na koniec?

Po tej kolejce Igloopol Dębica rozegra jeszcze jedno spotkanie na zakończenie sezonu. Będzie to mecz za tydzień, u siebie z Karpatami Krosno. To kolejna z wyżej notowanych drużyn, zatem kursy bukmacherskie ponownie mogą nie być po stronie klubu z Dębicy.

STS oferuje w Polsce legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest karalna. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem. 18+