Zakłady bukmacherskie na mecz Igloopol Dębica – Stal Łańcut. Znamy kursy przedmeczowe

Do końca sezonu na boiskach IV ligi podkarpackiej pozostały już tylko trzy kolejki. W najbliższej serii spotkań Igloopol Dębica podejmie na własnym terenie ligowego sąsiada z tabeli, Stal Łańcut. Zakłady bukmacherskie na ten mecz znaleźć można m.in. w ofercie bukmachera STS.

Igloopol Dębica faworytem

Bukmacherskie kursy na ten mecz nie są jednoznaczne, ale stawiają Igloopol Dębica w roli nieznacznego faworyta spotkania. Dużą rolę ogrywa tu miejsce rozgrywania meczu. Patrząc wyłącznie na ligową tabelę, oba zespoły prezentują dość zbliżony potencjał.

Obecnie Stal Łańcut ma na swoim koncie 54 punkty w 35 meczach tego sezonu, co przekłada się na siódme miejsce w tabeli IV ligi podkarpackiej. Z kolei Igloopol Dębica ma jeden punkt mniej na koncie, co daje ósmą lokatę.

Co ciekawe, Igloopol Dębica, będący gospodarzem tego spotkania, ma taki sam bilans meczów domowych, jak Stal Łańcut tych na wyjazdach. To dziewięć wygranych, trzy remisy i pięć porażek. Dla Stali Łańcut oznacza to zresztą, że drużyna lepiej gra w tym sezonie na obcych terenach, niż na własnym obiekcie. Jak dokładnie wyglądają zakłady bukmacherskie na ten mecz? Poniżej prezentujemy je na przykładzie kursów przedmeczowych dostępnych w ofercie największej w Polsce firmy bukmacherskiej STS, natomiast więcej o legalnych zakładach bukmacherskich i firmach je oferujących dowiesz się tutaj.

Kursy na mecz według bukmachera STS:

Igloopol Dębica – 2.15
Remis – 4.15
Stal Łańcut – 2.40

Jak wyglądało pierwsze w tym sezonie spotkanie obu drużyn, do którego doszło w rundzie jesiennej? Wówczas Stal Łańcut podejmowała Igloopol Dębica na własnym terenie. Piłkarze z Dębicy tego meczu nie mogą wspominać najlepiej, bowiem zakończył się on wysoką porażką 0:4.

Ważne statystyki

Niektóre statystyki przed tym meczem mogą wpłynąć na to, jak postrzegane będą zakłady bukmacherskie. Na początek warto przyjrzeć się najbardziej możliwym wynikom. Tu przede wszystkim w oczy rzuca się to, że zarówno Igloopol Dębica jak i Stal Łańcut mało meczów remisują. Igloopol zremisował pięć, a Stal sześć meczów w tym sezonie. To jedne z niższych wartości.

Oba zespoły mają dość podobne statystyki bramkowe. W przypadku gospodarzy to 60:52, natomiast goście mogą pochwalić się bilansem 61:48.

Jak wygląda forma obu ekip? Stal Łańcut wygrała dwa ligowe mecze z rzędu. Wcześniej przegrała i zanotował dwa remisy. Igloopol Dębica przegrał ostatnie dwa spotkania, a wcześniej miał serię trzech zwycięstw.

Z kim do końca rozgrywek?

Końcówka sezonu to trudne wyzwania dla Igloopolu Dębica. Możliwe, że bukmacherzy szykując zakłady bukmacherskie, nie będą typować ekipy z Dębicy w roli faworyta w ostatnich dwóch kolejkach. Z kim zagra Igloopol?

Na początek rywalem będzie JKS Jarosław, a na zakończenie sezonu Karpaty Krosno. To zespoły z miejsc trzeciego i czwartego w tabeli IV ligi podkarpackiej.

Bukmacher STS oferuje w Polsce legalne zakłady bukmacherskie. Obstawianie u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem. 18+