Udana inauguracja rundy wiosennej w wykonaniu juniorów Igloopolu

Długo, bo aź do wczorajszej soboty musieli czekać juniorzy Igloopolu na inauguracje rundy wiosennej podkarpackiej ligi juniorów, której trzy pierwsze kolejki zostały odwołane z powodu fatalnych warunków atmosferycznych jakie panowały na podkarpackich boiskach.

Wczoraj rozegrano zaległą pierwszą kolejkę, w której to nasi juniorzy starsi pokonali Stal Nowa Dęba 2:1, obydwie bramki dla morsów strzelił „Wienio” Rafał Więcek.

Igloopol w tym meczu był zespołem minimalnie lepszym i zasłuźenie zainkasował komplet punktów, rewanźując się gościom za jesienną poraźkę w Nowej Dębie 4:3.

Zdjęcia

W drugim spotkaniu juniorzy młodsi zremisowali 3:3 ze swoimi rówieśnikami z Nowej Dęby, bramki dla naszej druźyny zdobyli Maciej Jędrzejczyk, Damian Grdeń i Krystian Surdyka.

Spotkanie było bardzo zacięte, do przerwy Igloopol przegrywał 2:1, jednak po zmianie stron morsy zagrały duźo lepiej aplikując przyjezdnym dwa gole… Niestety nie udało się zainkasować kompletu punktów, poniewaź na kilka minut przed końcowym gwizdkiem Stal doprowadziła do wyrównania i tym samym zwycięstwo naszym chłopcom wymknęło się z rąk…

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, źe na przedmeczowej zbiórce juniorów młodszych zameldowało się aź 24 piłkarzy! Celowo o tym piszemy, poniewaź jeszcze na jesieni trener Kutrzuba nie mógł skompletować meczowej jedenastki…brawo chłopaki, oby tak dalej!

Kolejny mecz Igloopol zagra juź 1 kwietnia w Krośnie z Krośnianką/Karpatami Krosno…

żródło: własne