Remis z Okocimskim, zwycięstwo z Galicją

IGLOOPOL: Pyskaty – Nalepka, Jędrzejczyk, Dziobek, Reptak – Długosz, Sobkowicz, Kiwacki, Madura – B.Bogacz, Kudła.

Zagrali równieź: P.Bogacz, Macnar, Ostrowski, Mitek, Psioda.

W pierwszym sparingu piłkarze IGLOOPOL-u zremisowali z Okocimskim Brzesko 1-1. Bramke dla Morsów zdobył B.Sobkowicz.
W cięźkich warunkach przyszło zagrać obu druźynom dzisiejszy mecz kontrolny. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości, którzy nie znależli drogi do bramki bronionej przez K.Pyskatego. Po zmianie stron gra się bardziej wyrównała i powoli inicjatywe zaczeli przejmowac piłkarze IGLOOPOL-u. Efektem tego była bramka zdobyta przez B.Sobkowicza. Jednak piłkarze z Brzeska nie złoźyli broni i na kilka minut przed końcem spotkania udało im sie wyrównac po bramce z rzutu wolnego.

IGLOOPOL: Wilczyński (Barbara) – Chmura , Macnar(Wróbel),Siwek, Krajweski – Ziarko Juszkiewicz, Strefanik, Ostrowski (Moraniec)- Janasiewicz, Nowak.

Drugie spotkanie kontrolne rozpoczeło sie o godzinie 13:00 i było rozgrywane w trzech tercjach po 30 minut. Prowadzenie dla Bialo-Niebieskich uzyskał Stefanik. Jednak na odpowiedz gości nie trzeba było długo czekać. Przez większą część spotkania gra toczyła sie w środku boiska. W trzeciej tercji spotkania udaną interwencją popisał sie Barbara, który obronił rzut katny. Takiego szczęścia nie miał jednak bramkarz z Cisnej, który był bez szans po strzale M.Juszkiewicza z 11 metrów.