Druga rocznica powstania strony.

Witam wszystkich odwiedzających stronę, jesteśmy z Wami juź od dwóch lat. Przez dwa lata odwiedziło nas blisko 500 tyś osób.

W roku 2005 na stronę zawitało duźo nowości, takich jak RRS, nowe działy, nowa szata graficzna. Nasi redaktorzy byli prawie wszędzie gdzie rozgrywał swoje mecze Igloopol.

Na rocznicę dwóch lat istnienia serwisku przygotowaliśmy dla Was 2 niespodzianki: pierwszą z nich jest nowy dział pamiątki klubowe, a drugą strona WAP http://wpg.pl/igloopol na której będziecie mogli pobierać loga i nie tylko na swoją komórkę bezpłatnie! Obydwa te działy w miarę upływu czasu będą się powiększały.
Historia naszej strony:

Pomysł prowadzenia strony internetowej naszego klubu zapoczątkował pix, który poddał mi pomysł jej załoźenia, po kilku dniach rozpocząłem prace nad stroną, która w pierwotnej wersji jeszcze jako nieoficjalny serwis została opublikowana na feriach zimowych 2004 roku (luty). Do współpracy przy redagowaniu serwisu zgłosili się: pomysłodawca, pix, lary, (który prowadził poprzedni serwis internetowy), ady, bluedevil, a takźe po jakimś czasie virus, kondor78 oraz kudi. Jako oficjalny serwis strona zadebiutowała w kwietniu po rozmowach z ówczesnym prezesem klubu Stanisławem Baczyńskim, oraz Kazimierzem Sakiem, który to pomagał nam w uzupełnianiu brakujących danych. W raz z biegiem czasu na stronie pojawiły się gry takie jak typer,(który cieszył się duźą popularnością nie tylko wśród morsów, ale takźe kibiców innych klubów) oraz quiz. Nasz serwis od początków istnienia oferował zdjęcia z kaźdego spotkania, jakie rozgrywał Igloopol i myślę, źe pod tym względem się nic nie zmieni. W drugim roku naszej działalności doszło do kilku mniej istotnych zmian: zaźegnanej sprzeczki z klubem, dołączył do nas Hulit oraz Źuki natomiast poźegnali się z nami pix, lary, bludevil, czasowo kondor78 (studiuje). Cały serwis został dostosowany do jak najszybszego usuwania niepoźądanych komentarzy, którego praca jest moim zdaniem dobra. Strona rozwijała się z upływem czasu, aź do stanu dzisiejszego. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim kibicom odwiedzającym Nasz serwis.