Polonia Przemyśl – IGLOOPOL Dębica 0:0

Po cięźkim i zaciętym pojedynku piłkarze Igloopolu zremisowali w Przemyślu z tamtejsza Polonią 0:0. Mecz od samego początku nabrał niezłego tempa. Od pierwszych minut to gracze Polonii stawiali warunki i oni częściej oddawali strzały na naszą bramkę. Mimo, źe faworyt wydawał się lepszy to gracze Igloopolu wypracowali sobie dobrą okazję do strzelenia bramki której niestety nie wykorzystał Pisarek. Po przerwie odwaźniej zaatakowały Morsy i gra bardziej się wyrównała. Mecz toczył się praktycznie akcja za akcję z małą przewagą Polonii. Mimo wysiłku jaki piłkarze obu druźyn zostawili na murawie nikomu nie udało się umieścić futbolówki w siatce. Dzisiejszy wynik dla piłkarzy i kibiców Igloopolu naleźy uznać za dobry.

Stal Sanok 2-2 Siarka Tarnobrzeg

Źurawianka Źurawica 1-1 Pogoń Leźajsk

Polonia Przemyśl 0-0 Igloopol Dębica

Zryw Dzikowiec 3-1 Rafineria/Czarni Jasło

Strumyk Malawa 0-0 Błękitni Ropczyce

Rzemieślnik Pilzno 2-1 Sokół Nisko

Czuwaj Przemyśl 8-0 Lechia Sędziszów Młp.

JKS 1909 Jarosław 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa