Kolejne mecz juniorów, czyli Stal Sanok – Igloopol Dębica

Niestety bez zdobyczy punktowej wrócili juniorzy Igloopolu z wyjazowego dwumeczu z rówieśnikami ze sanockiej Stali. Juniorzy starsi ulegli 0:2, zaś juniorzy młodsi przegrali 1:2.

Juniorzy starsi kończyli mecz w osłabieniu, gdyź w 60 minucie drugą źółtą kartką został ukarany Hubert Hendzel. Z kolei w meczu juniorów młodszych upadając nieszczęśliwie na murawę złamania obojczyka doznał Piotr Bil, który został odwieziony do sanockiego szpitala.

Dwumecz w Sanoku toczony był w cieniu tragedii rodzinnej Dawida Magiery (smierć Ojca), co zawodnicy obu druźyn uczcili minutą ciszy a gracze Morsów zagrali z źałobnymi elementami przypiętymi do strojów.

Kolejne mecze juniorzy Igloopolu rozegrają u siebie w sobotą 20 września, a przeciwnikiem będą młodzi piłkarze Czarnych Jasło.