Marcos Antonio Dos Santos Oliviera obrońcą Igloopolu

Dzisiaj prezentujemy kolejnego gracza, który zasili szeregi tym razem formacji obronnej naszego klubu. Marcos jest Brazylijczykiem i podpisał kontrakt z Igloopolem na grę od rundy wiosennej.

Marcos swoją przygodę z piłką rozpoczął w Santo André Sport Club, ma 26 lat i jest środkowym obrońcą. Wystąpił praktycznie w każdym meczu sparingowym i dał się poznać jako solidny defensor.

Poniżej krótka rozmowa naszej redakcji z zawodnikiem:

Gdzie zaczęła się Twoja przygoda z piłką nożną? / Where did your football adventure begin?

Zacząłem grać w Santo André Sport Club w wieku 17 lat, gdzie zostałem do 22 roku życia. / Started playing at the Santo André Sport Club at the age of 17 where I stayed until I was 22.

W jakich klubach grałeś do tej pory ? / What clubs have you played for so far?

Grałem w Sport Club Santo André, Sport Club Paranavai, Budowlani Murzynowo, Sport Club America de Morrinhos. / I played at Sport Club Santo Andre, Sport Club Paranavai, Budowlani Murzynowo, Sport Club America de Morrinhos.

Kto jest Twoim piłkarskim idolem? / Who is your soccer idol ?

Bardzo lubię Sergio Ramosa i Marquinhos z PSG. / I really like Sergio Ramos and Marquinhos from PSG.

Jaki jest Twój ulubiony klub? / What is your favorite club?

Real Madrid

Co chcesz osiągnąć w piłce nożnej? / What’s your soccer goal ?

Bez wątpienia moim celem w piłce nożnej jest zapewnienie lepszych warunków życia mojej rodzinie. / My goal in football without a doubt is to be able to provide a better life for my family.

Co lubisz robić w wolnym czasie? / What do you like to do in your free time?

Lubię oglądać piłkę nożną bez końca, uczę się więcej i lubię grać w gry wideo. /I like to watch football forever, I’m learning more, and I like to play video games.

Pierwsze wrażenia w Igloopolu? / First impressions at Igloopol?

Mój czas tutaj jest czymś niesamowitym, jestem tu bardzo szczęśliwy, zostałem bardzo dobrze przyjęty przez wszystkich. Uczę się angielskiego i sprawia mi to przyjemność. Chłopaki uczą mnie komunikatów przydatnych na boisku i bardzo się z tego cieszę, jestem pewny, że razem dokonamy wielkich rzeczy!! / My time here has been something incredible, I’m very happy here, I was very well received by everyone. I’m learning English, but it’s been great for me, they’re teaching me some words to use on the field and I’m dedicating myself to that, and I have sure we will conquer great things!!

Zapraszamy na stronę już jutro rano. Przedstawimy ostatniego zawodnika, który wzmocni naszą drużynę na wiosnę.