Duilio Hanauer Ribas z kontraktem w Igloopolu

Kolejnym Brazylijczykiem jaki zagra na wiosnę w Igloopolu jest środkowy obrońca Duilio Hanauer Ribas. Ostatnio występował w Joinville FC.

Duilio to mierzący 190 cm wzrostu środkowy obrońca, na uwagę zasługują jego ogromny spokój i umiejętności. Będzie ogromnym wzmocnieniem linii defensywnej naszej drużyny.

Poprosiliśmy go o odpowiedź na kilka pytań:

Gdzie zaczęła się Twoja przygoda z piłką nożną? / Where did your football adventure begin?

Swoją historię piłkarską rozpocząłem w akademii klubu w moim mieście, gdzie w wieku 18 lat doszedłem do etapu zawodowego. / I started my football story at the club’s academy in my city, where I reached the professional stage at the age of 18.

W jakich klubach grałeś do tej pory ? / What clubs have you played for so far?
Sorriso, Grêmio, Cacerense, Joinville.

Kto jest Twoim piłkarskim idolem? / Who is your soccer idol ?

Thiago Silva i Marquinhos

Jaki jest Twój ulubiony klub? / What is your favorite club?

Borussia Dortmund i Real Madrid

Co chcesz osiągnąć w piłce nożnej? / What’s your soccer goal ?

Moim celem jest zostać świetnym zawodnikiem i zdobywać tytuły, tworzyć historię w klubach, które reprezentuję. / My goal is to become a great player and win titles, make history at the clubs I represent.

Co lubisz robić w wolnym czasie? / What do you like to do in your free time?

Lubię oglądać mecze dobrych lig piłkarskich i analizować, jak grają obrońcy, aby uczyć się i poprawiać swoje wyniki na boisku. / I like to watch football’s big league games and analyze how the defenders play to learn and improve my performance on the field.

Pierwsze wrażenia w Igloopolu? / First impressions at Igloopol?

Jestem szczęśliwy w Igloopolu, zostałem bardzo dobrze przyjęty przez klub, a nasza komunikacja na boisku działa bardzo dobrze, świetnie rozumiemy się na murawie. / I’m happy in the Igloopol, I was very well received by the club and our communication on the field works very well, we understand each other very well on the field.

Poniżej film prezentujący jego atuty:

Wszyscy nowi zawodnicy przedstawieni. Teraz czas na całą drużynę. Za kilka godzin pojawi się wpis przedstawiający kadrę Igloopolu w rundzie wiosennej.