Kolejny remis w sparingu juniorów Igloopolu Dębica

Kolejnym remisem zakończył się dzisiejszy sparing juniorów starszych Igloopolu, tym razem podopieczni trenera Janusza Kaczówki zremisowali 2:2 z seniorami LKS Głowaczowa.

Młode Morsy po dwóch bramkach Grzegorza Pacanowskiego prowadziły po pierwszej połowie 2:0, niestety w drugiej połowie nasza defensywa popełniła kilka błędów, po których goście wyrównali stan meczu. W naszej druźynie po raz pierwszy zagrał Waldemar Florkiewicz z Podkarpacia Pustynia, który w rundzie wiosennej prawdopodobnie będzie reprezentował barwy Igloopolu. Kolejny sparing juniorzy zagrają w najbliźszą sobotę  z seniorami LKS Borowiec Straszęcin.

Igloopol: Kobos – Ziarko, Rogowski, Syguła, Moraniec, Grdeń, Wójcik, Czapiga, Draguła, Florkiewicz, Pacanowski, w drugiej połowie zagrali: Brandys, Tułacz, Nalepka, Łukaszewski, Jędrzejczyk, Gaweł