Z Czarnymi na remis

Igloopol Dębica – Gamrat Czarni Jasło 3:3 (1:1

 

Igloopol: Jagoda, – Syguła (Grdeń), Brzostowski, Długosz, Czerwiec, Dzięgiel (Więcek) Socha, Saletnik (Surdyka), Pisarek, Hendzel (Skarbek), Janasiewicz (Wójcik)

Czarni: Korczykowski – Pokrywka, Bernacki, Maczuga, Munia (Chrząszcz) – Majewski, Madejczyk, Warzocha, Brągiel – Złotek, Szalony (Mędrek).

 

Remisem 3:3 zakończył się dzisiejszy sparing piłkarzy Igloopolu Debica z Gamratem Czarni Jasło. Bramki dla Igloopolu strzelali Hendzel, Janasiewicz, Wójcik, dla Czarnych Złotek, Warzocha, Pokrywka. Mecz był rozgrywany w trudnych warunkach na zaśnieźonej murawie, na bocznym boisku Igloopolu. Chyba jakiś pech prześladuje naszą druźynę, poniewaź w rozegranych do tej pory sparingach, trener Klisiewicz nie miał ani razu moźliwości skorzystania z pełnej kadry jaka dysponuje na papierze.

W meczu z Czarnymi w naszej druźynie z powodu choroby i drobnych dolegliwości ponownie zabrakło Psiody, Chmiela, Sujdaka, Machnika, Siwuli, Mitręgi, Mitana. Zastąpili ich nasi juniorzy Jagoda, Syguła, Grdeń, Wójcik i Surdyka, którzy za ten mecz zebrali wiele ciepłych słów od trenera Klisiewicza. Po ostatnim gwizdku obydwaj trenerzy zgodnie podkreślili, źe są zadowoleni z rozegranego meczu, który dał im sporo materiału do analizy nad stanem przygotowania swoich druźyn do sezonu. Kolejny mecz kontrolny Igloopol rozegra juź w najbliźszą sobotę 26 lutego z Chemikiem Pustków…