Remis z Czarnovią

Igloopol Dębica – Czarnovia Czarna Tarnowska 1:1

Igloopol: Jagoda (46.Kobos) – Siwula (35.Syguła), Brzostowski, Długosz, Chmiel, Dzięgiel, Socha, Hendzel, Pisarek (46.Ziarko), Janasiewicz, Czerwiec

W swoim czwartym meczu kontrolnym przed rundą wiosenną Igloopol Dębica zremisował 1:1 z Czarnovią Czarna Tarnowska. Mecz był rozgrywany na pełnowymiarowym boisku ze  sztuczną nawierzchnią w Dębicy. Jedyną bramkę dla Igloopolu w 25 min. głową z 5 metrów zdobył Kamil Czerwiec. Asystę przy tym golu zaliczył Przemysław Dzięgiel, który idealnie zacentrował na krótki słupek do Czerwca. Igloopol posiadał zdecydowaną przewagę w całym meczu, zamykając często Czarnovię na własnej połowie, jednak nasi zawodnicy niemiłosiernie pudłowali, zamiast zdobywać kolejne bramki. Wyrównującego gola goście zdobyli z kontry, po błędzie naszej defensywy w ostatnich minutach meczu. Z powodu choroby jak i drobnych urazów w naszej druźynie nie mogli zagrać: Psioda, Sujdak, Saletnik, Skarbek,  Machnik, Mitan, Mitręga, Wiecek. Kolejny sparing podopieczni trenera Jacka Klisiewicza rozegrają juź w najbliźszą środę 23 lutego w Dębicy z Czarnymi Jasło…