Igloopol Dębica zaczyna sezon. Bukmacherzy typują mecz 4 Ligi Podkarpackiej

Igloopol Dębica wraca do gry o stawkę. W sobotę o godzinie 13:00 w Nisku zawodnicy trenera Łukasza Cabaja mierzyć się będą z beniaminkiem rozgrywek, Sokołem Nisko. Mecz ocenili bukmacherzy. Czy ich przewidywania się sprawdzą? Zapowiedź meczu i kursy bukmacherskie znajdziecie poniżej.

foto. archiwum igloopol.info

Owocne przygotowania

Porażka, remis i wygrana. Tak sparingowo wyglądały występy Igloopolu Dębica. Na początek była wysoka porażka z KS Wiązowianką, ale trzeba zaznaczyć, że było to po zaledwie dwóch dniach od wznowienia treningów przez ekipę Łukasza Cabaja. Na mecz z Sokołem Nisko wyjdą po przepracowaniu okresu przygotowawczego, a bukmacherzy ocenili już sobotnie starcie. Igloopol jest faworytem w przedmeczowych kursach.

Dużo lepiej było w meczu z Czarnymi Jasło, który zakończył się wygraną 4:2. Ostatni sparing to remisowe starcie 2:2 z Cosmosem Nowotoniec, czyli beniaminkiem 4 Ligi Podkarpackiej. Beniaminkiem jest także Sokół Nisko, którego mecz z Igloopolem oceniają bukmacherzy. Inauguracja sezonu na wyjeździe wcale nie musi być łatwa. Tym bardziej, że z klubem pożegnało się kilku piłkarzy.

Jeszcze na początku okresu przygotowawczego Igloopol Dębica dysponował ponad 30-osobową kadrą, teraz nastąpiły pewne zmiany. Z klubem pożegnali się Dawid Rokita, Bartosz Ochab, Kamil Kasprzykowski, Michał Hałucha, Szymon Laskowski , Maksymilian Gąsior oraz Adam Pęk.

Klub dokonał także wzmocnień. Do Igloopolu Dębica trafili Aleksander Drobot, który w przeszłości występował już w dębickiej drużynie, a także Filip Leśniak, który jest perspektywicznym zawodnikiem ofensywnym. Ze Stali Rzeszów wypożyczeni zostali Aleksander Okoń i Adrian Cieśla. Na tym zapewne nie koniec transferów.

Bukmacherzy póki co mogą mieć problem z realnym ocenieniem tego, jak zmiany wpłyną na zespół z Dębicy. To jednak normalne u progu sezonu, gdy tak naprawdę nikt nie został sprawdzony w meczu o konkretną stawkę.  

Sprawdzian beniaminka

Sokół Nisko wygrał klasę okręgową Stalowa Wola w minionym sezonie. Dzięki temu awansował do 4 Ligi Podkarpackiej. Bukmacherzy nie spodziewają się po Sokole spektakularnych sukcesów, ale to zespół mogący napsuć krwi wielu rywalom.

Najbliżsi rywale wygrali cztery z pięciu przedsezonowych meczów, a przegrali tylko jedno starcie. Paweł Wtorek i Artur Lebioda, trenerski duet Sokoła Nisko, dokonał kilku wzmocnień. Do drużyny trafili m.in. Adrian Chamera i Michał Mistrzyk.

Warto zaznaczyć, że w klasie okręgowej Sokół Nisko był zespołem bardzo groźnym na swoim terenie. Ubiegłoroczny sezon gospodarze sobotniego meczu zakończyli z bilansem 13 wygranych i 1 porażki. Zdobyli 58 goli, tracąc zaledwie 8 bramek.

Kursy bukmachera STS na ten mecz:

Sokół Nisko – 3.55

Remis – 4.60

Igloopol Dębica – 1.60

Powyższe kursy wystawił legalny bukmacher STS. Natomiast portal Legalni-Bukmacherzy-Online przygotował porównanie kursów na ten mecz wystawionych przez różnych legalnych w Polsce bukmacherów.

Wybieraj tylko legalne firmy bukmacherskie, ponieważ gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem. 18+