Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała

W sobotę 27 pażdziernika o godzinie 15:00 Igloopol Dębica podejmował będzie na własnym obiekcje wicelidera czwartej ligi podkarpackiej Izolator Boguchwała.Ps. Na meczu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy, które chcemy przeznaczyć na ”Mikołaja” dla dzieci niepełnosprawnych z Ośrodka Wczesnej Terapii i Rehabilitacji Dzieci, który znajduje się w Domu Kultury "Mors".

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za dobre serce!


Na meczu będzie moźna zakupić smycze Igloopolu w cenie 9zł/sztuka.

Będzie to bardzo cięźki mecz dla Morsów, Izolator to bardzo ofensywnie grający zespół, którego duźym atutem jest gra skrzydłami. Piłkarze z Boguchwały odnieśli do tej pory dziewięć zwycięstw w sezonie, trzy mecze z ich udziałem zostały nierozstrzygnięte, dwukrotnie druźyna z Boguchwały schodziła z boiska pokonana. Izolator lepiej spisuje się na własnym stadionie, gdzie na siedem spotkań sześciokrotnie zwycięźał, ponosząc tylko jedna poraźkę. Trochę gorzej wygląda bilans z meczów wyjazdowych, gdzie ekipa z Boguchwały trzykrotnie zdobywała komplet punktów, trzy razy remisowała, oraz raz zeszła z boiska pokonana.

Igloopol, po serii trzech poraźek z rzędu z druźynami z czuba tabeli odniósł cenne zwycięstwo nad Źurawianką 3:1, co daje podstawy do optymizmu, źe kryzys formy Morsy mają juź za sobą.

Faworytem sobotniego meczu jest Izolator, jednak nasza młoda druźyna zapowiada, źe nie przestraszą się mocnego rywala i powalczy o komplet punktów. Dlatego przyjdżmy wszyscy na stadion i wspomóźmy naszych piłkarzy głośnym dopingiem w walce o kolejne zwycięstwo.

KAŹDY PRAWDZIWY KIBIC IGLOOPOLU POWINIEN BYĆ NA TYM MECZU !!!