Igloopol Dębica – Źurawianka Źurawica 3:1 (3:0)

2:0 – Pisarek(31 min)

3:0 – Baran(41 min)

3:1 – Tyrawski(73 min)

Igloopol: Wilczyński – Krajewski, Baran, Socha, Chmiel, Długosz, Micek, Łanucha, Machnik, Janasiewicz, Pisarek

Źurawianka: Kurosz – Mach, Korczyca, Bąk, Jakubowski, Olech, Tyrawski, Misiąg, Domina, Biega, Harłacz

Sędzia główny: Kotowicz Rafał

Widzów: 250

Fotki !

Igloopol po serii trzech poraźek z rzędu odniósł zasłuźone zwycięstwo, które powinno być jeszcze okazalsze, gdyby piłkarze Morsów mieli lepiej wyregulowane celowniki.
Do przerwy Igloopol prowadził 3:0 po dwóch bramkach Pisarka oraz przepięknej główce Barana. Sam „Pisar” powinien w pierwszej połowie zdobyć hattricka, dwukrotnie z linii bramkowej piłkę wybijali Mach oraz Gorczyca. Do tego dodać trzeba grożne strzały „Łaniego”, które były minimalnie niecelne. Po przerwie gra się bardziej wyrównała, coraz częściej do głosu zaczęła dochodzić druźyna Źurawianki, powodem tego była słabsza gra naszych piłkarzy, którzy mając w pamięci wysokie prowadzenie w meczu oszczędzali siły na następny pojedynek z Izolatorem. Honorowego gola dla zespołu z Źurawicy zdobył Tyrawski, który dobił głową piłkę odbita przez Wilczyńskiego po ładnym strzale z rzutu wolnego Biegi.

Następny mecz juź w sobotę, gramy z bardzo mocnym Izolatorem! Wszystkich zapraszamy na to spotkanie!