Grali juniorzy…

Chociaź długo musieliśmy czekać na zwycięstwa naszych juniorów starszych w tym sezonie, to w poprzedniej kolejce podopieczni trenera Jacka Klisiewicza przełamali fatalna passę pokonując swoich rówieśników ze Stalowej Woli 3:0. Dziś do swojego konta dopisali kolejne 3 punkty pewnie wygrywając na wyjeżdzie z JKS Jarosław 4:1. Dwie bramki dla naszej druźyny zdobył Hubert Hendzel, po jednym golu dołoźyli Tomasz Siwula oraz „mózg druźyny” Damian Ziarko.

Dodać trzeba, źe w bramce Igloopolu świetnie spisywał się Piotr Syguła, który z konieczności musiał stanąć pomiędzy słupkami, niewiele brakowało a „dziadek” obronił by karnego!

Niestety drugiej poraźki z rzędu doznali juniorzy młodsi, którzy przegrali w Jarosławiu 0:2. Szkoda straconych punktów, poniewaź była szansa na wywiezienie korzystnego wyniku z Jarosławia, niestety nie potrafiliśmy w tym meczu wykorzystać kilku świetnych okazji do zdobycia gola.

W ostatniej kolejce Igloopol podejmuje u siebie Polonię Przemyśl, dobrze by było zakończyć rundę kolejnym zwycięstwem! Mecze w najbliźszą sobotę 25 pażdziernika 2008 roku o godz.11.00 (juniorzy starsi) i 13.00 (juniorzy młodsi).