Wyjazdowy mecz z Sokołem Nisko

W sobotę 25 pażdziernika 2008 roku piłkarzy Igloopolu Dębica czeka mecz wyjazdowy w Nisku z miejscowym Sokołem. Chcociaź początek sezonu gracze z Niska mieli fatalny (8 poraźek z rzędu), to wyniki ostatnich 5 meczów pokazują proges formy beniaminka.

W tym okresie Sokół dwukrotnie zwycięźał na wyjeżdzie (w Sędziszowie Młp. i Jaśle), a nadto zremisował u siebie z Błękitnymi Ropczyce 1:1, nie strzelając wówczas rzutu karnego. Ponadto Sokół zanotował dwie poraźki – z Czuwajem u siebie 1:2 (zwycięska bramka dla Czuwaju padła w 90 min) oraz na wyjeżdzie z Kolbuszowianką 0:1 takźe tracąc gola takźe w samej końcówce. Powyźsze pokazuje, źe Sokół Nisko powoli zrzuca z siebie miano "chłopców do bicia" i zaczyna urywać punkty teoretycznie lepszym druźynom.

Tym niemniej gracze Morsów z pewnością liczą w najbliźszą sobotę na zdobycz punktową, ale do tego niezbędne jest odzyskanie skuteczności, gdyź pomimo dobrych rezultatów w meczach wyjazdowych w obecnym sezonie (zwycięstwo w Jaśle, remisy z Siarką, Polonią i Stalą Sanok) zauwaźy naleźy źe ostatnią bramkę na obcym boisku Igloopol strzelił 23 sierpnia w Tarnobrzegu. Ostatnio spotkania z beniaminkami na wyjazdach nie były udane dla dębiczan, którzy zanotowali poraźki w Malawie i z Czuwajem w Przemyślu, stąd teź ostatni mecz wyjazdowy w rundzie jest znakomitą okazją do rehabilitacji i zdobycia kolejnych punktów.

Pozostałe mecze:

Zryw Dzikowiec – Źurawianka

Strumyk Malawa – Stal Sanok

Rzemieślnik Pilzno – JKSJarosław

Czuwaj Przemyśl – Siarka Tarnobrzeg

Lechia Sędziszów Młp. – Pogoń Leźajsk

Błękitni Ropczyce – Czarni Jasło

Polonia Przemyśl – Kolbuszowianka