Grad bramek w deszczowy dzień

Nudy nie było na wyjazdowym spotkaniu Igloopolu Dębica przeciwko LKS Skołoszów padło, aż dziewięć bramek.

LKS Skołoszów – Igloopol Dębica 3:6 (3:4)

Bramki: 0:1 Tarała 9, 1:1 Modny 11-karny, 2:1 M. Buczkowski 16, 2:2 Wojtyło 34, 3:2 M. Buczkowski 37, 3:3 Tarała 45-karny, 3:4 Leśniak 45+1, 3:5 Tarała 52, 3:6 Cyganowski 87.

Skołoszów: Trzeciak – Łukasiewicz (74 Franków), Wojtowicz, Broda (74 Pacuła), Kiełbowicz, K. Buczkowski, Pilawa (15 Czop), Czerwiński, Modny, M. Buczkowski, Mariash. Trener Bogusław Sierżęga.

Igloopol: Psioda (90+2 Lis) – Brzostowski, Mendalka (57 Cieśla), Wanat, Wiszyński, Stefanik, Tarała (71 Kornaś), Wojtyło (65 Cyganowski), Okoń (74 Jaszcz), Leśniak, Drobot (89 Dudek). Trener Łukasz Cabaj.

Kartki żółte: K. Buczkowski, Czerwińsk, Modny, Mariash – Mendalka, Wanat, Jaszcz

Sędziował: Kołodziej z Rzeszowa.

Mecz obfitował w zwroty akcji i dużo niedokładności przez co do przerwy kibice mogli zobaczyć wynik 3:4. W drugiej połowie Morsy wyraźnie poprawili aspekt obronny i dołożyli dwa trafienia.

Następny mecz piłkarze Igloopolu zagrają ze Smoczanką Mielec, w II rundzie OPP Rzeszów – Dębica w środę o godzinie 16:30.