Juniorzy starsi

IGLOOPOL Debica – Stal Sanok 1:0(0:0)

Bramki:Filak

IGLOOPOL:Mazurek – Totos, Bogacz, Ruda, Reptak – Ostrowski, Gaweł, Kubas, Bosak – Filak, Kiwacki

Juniorzy starsi pokonali na własnym stadionie Stal Sanok 1:0. W pierwszej połowie piłkarze IGLOOPOLu toczyli wyrównaną walke. Na początku drugiej po rzucie roźnym i zamieszaniu w polu karnym piłke do bramki Stali skierował Filak. IGLOOPOL cofną sie lekko do obrony skutecznie przerywając akcje piłkarzy z Sanoka i groźnie kontratakując. Po dwóch takich kontrach nasi kopacze nie umieli wykorzystac dwóch tak zwanych "setek".

Juniorzy młodsi

IGLOOPOL Debica – Stal Sanok 4:0(2:0)

Bramki: Macnar 12,80, Łanocha 22, Wróbel 75

IGLOOPOL:Psioda(41"Barbara) -Siwula(60"Makuch), Brzostowski, Koza, Bieszczad(57"Matłok) – Łanucha, Macnar, Wróbel, Dzięgiel((61"Chmura) – Karaś(72"Dmuchała), Mazur(41"Baczyński)

Juniorzy młodsi nie pozostawili złudzeń zawodnikom z Sanoka źe lider naleźy do nich. Juź na początku pierwszej połowy to gospodarze stworzyli dogodne sytuacje po których zdobyli dwie bramki. Młodzi kopacze z Samoka równieź mieli pare okazji lecz szczęście im nie sprzyjało. W drugiej połowie po minięciu bramkarza gości do pustej bramki oddał strzał jeden z napastnikó lecz strzał broni obrońca(ręką) sędzia pokazuje mu czerwoną kartke i dyktuje jedenastke. W 80 minucie Macnar strzela swoją drugą bramke ustalając wynik na 4:0.