Nafta Jedlicze – IGLOOPOL Dębica 1:2 (1:0)

Bramki: Stanisławczyk 5 – D.Bobek 55, K.Nalepka 78

IGLOOPOL: Pyskaty- Baran, Jędrzejczyk, Maduzia(59" Krajewski), Dziobek – Juszkiewicz(80"Nowak), Nalepka, Stefanik(59"Janasiewicz) – B.Bogacz, P.Bogacz(46"Mitek), Bobek

Nafta: Gierlach – Wierdak, R.Guzik, Szurek – Kobak, Jasiński, Smosna, M.Guzik, Stanisławczyk(61"Koszelnik) – Szafran, Munia

SĘDZIOWALI: Wojciech Geldner oraz Maciej Mazur i Robert Gurgacz (Sanok)

Piłkarze Igloopolu odnieśli kolejne zwycięstwo w IV-ligowych rozgrywkach. W dniu dzisiejszym pokonali Nafte Jedlicze 2:1, choć do przerwy przegrywali 1:0. Na szczęscie w II połowie zagrali skuteczniej wygrywając 4 kolejne spotkanie ligowe! Miejmy nadzieje, źe passa zostanie podtrzymana w kolejnym meczu ligowym z Kolbuszowianką, więc juz dziś zapraszamy wszystkich na mecz! Wszyscy w następnym spotkaniu dopingujemy Igloopol na czerwonych trybunach! Niech dobra passa trwa nadal! Dzis raz jeszcze dziekujemy piłkarzom Igloopolu za ambitna grę i kolejne 3 punkty!
Mecz dla Morów zaczyna się fatalnie. Pierwsza akcja gospodarzy i tracimy bramkę. Dalsze minuty to atak piłkarzy IGLOOPOLu niestety bez skuteczny. Po jednej z kontr Biało – Niebieskich w polu karny ewidentny fal na Marcinie Juszkiewiczu jednak sędzia nie reaguje. Druga połowa zaczyna się od nękania obrońców Nafty. Po dośrodkowaniu z prawej strony bramkarz Nafty piąstkuje piłkę w górę, a następnie wybiega by poprawić swoje złe wybici. Niestety sędzia znowu popełnił błąd mimo, iź stał parę metrów od całej akcji, poniewaź bramkarz z Jedlicza piąstkuje piłke metr za polem karny za co nalaźała mu się czerwona kartka. Następna akcja gości przynosi upragnioną bramke dla Morsów. Po rajdzie lewą stroną i mocnym wstrzelenie piłki w pole karne gubi się obrona Nafty oraz bramkarz i w zamieszaniu Dawid Bobek wślizgiem kieruje piłke do bramki rywala. Piłkarze IGLOOPOLu ani myśleli przestać atakować. Na lewej stronie piłke dostaje Kamil Janasiewicz, wjeźdźa z nią w pole karne i zostaje faulowany od tył przez obrońce. Niestety i tym razem sędzia pokazuje, źe nic nie było. Kolejna akcja z lewej strony daje prowadzenie IGLOOPOLowi. Znów akcaj rozegrana lewą stroną boiska wstrzelenie piłki w pole karne i Krzysztof Nalepka kieruje ją do bramki piłkarzy Nafty. Po objeciu prowadzenia IGLOOPOL oddał piłke Nafcie Jedlicze, która stworzyła kilka grożnych sytuacji. Ale na nasze szczęście całą sytuacje kontrolował Krzysztof Pyskaty, który pokazał na czym polega kunszt bramkarza. Co o kibiców Nafty to na sektorze w pierwszej połowie jest ich około 30 z dwiema fanami. Po przewie na stadion wchodzi około 30 osobowa grupa Karpat Krosno. Karpaty razem z Nafta prowadza głosny doping bluzgając co jakis czas piłkarzy IGLOOPOLu.

Brawa dla piłkarzy za walke do ostatniego gwizdka, a sędziowie powinni przejść jakieś szkolenia lub dostawać wysokie kary finansowe bo to była szopka w z nimi w roli głównej.