Juniorzy starsi:

IGLOOPOL Dębica – Krośnianka Krosno 2:1 (0:1)

Bramki:Kiwacki 70(k), Kubas 86 – ??? 8

Skład: Barbara – Reptak,Jędrzejczyk, Bogacz (58. Ruda), Chmura – Bosak (67. Moraniec), Gaweł (90.Sikorski), Kubas, Ostrowski (46. Totoś) – Filak, Kiwacki

Mecz pechowo zaczęli juniorzy Igloopolu, ktorzy po niespełna 10 minutach gry przegrywali 0:1. Bramka dla Krośnianki wpadła "z niczego", zawodnik z Krosna chciał dośrodkować z prawej strony boiska, lecz piłka wpadła "za kołnierz" bramkarzowi Igloopolu, który stał na 5 metrze. Zdołał on jeszcze musnąć palcami piłkę, lecz nie przyniosło to zamierzonego efektu. Piłkarze Igloopolu prowadzili grę, mieli przewagę w polu jednak nie potrafili jej udokumentować bramką. Jednak w 2. połowie spotkania rozstrzygnęli je na swoją korzyść. Wprowadzony po przerwie Waldemar Totoś wyłuskał piłkę dwóm obrońcom Krośnianki i na 30. metrze od bramki i wpadł z nią w pole karne, gdzie wcześniej ograni obrońcy z Krosna faulowali go w sytuacji niemal sam na sam z bramkarzem. Jedenastkę pewnym strzałem w lewy róg bramkarza wykorzystał Szymon Kiwacki. Szalę zwycięstwa na korzyść Igloopolu przechylił Mateusz Kubas, który w asyście obrońców na 12. metrze od bramki popisał się przepięknym strzałem w "okienko" bramki Krośnian.

Juniorzy młodsi:

IGLOOPOL Dębica – Krośnianka Krosno 2:1

Bramki:Karaś 25, Wróbel 30(k) – ???

Skład:Psioda – Mazur(Dmuchała), Brzostowski(Siwula)Koza, Bieszczad(Makuch) – Wróbel, Łanucha(Baczynski),Dziegiel, Macnar – Wójcik(Matłok), Karaś
Od pierwszych minut spotkania przewagę mieli gospodarze.W 25 minucie po pieknym strzale z 20 metrów bramke strzelił Karaś a 5 minut pozniej po faulu na Dzieglu sedzia podyktował rzut karny ktorego dobrze wykonał Wróbel który strzalem w prawy róg bramki pokonał bramkarza gosci.Gra pozniej sie zaostrzyła i przypadkowa bramke strzelili Goscie z Krosna ale to była ich jedyna bramka i do konca meczu dobrze bronili sie gospodarze i wygrali po cienzkim meczu 2:1