IGLOOPOL Dębica – Czarni Jasło 2:1 (1:0)

IGLOOPOL Dębica – Rafineria Czarni Jasło 2:1(1:0)

Bramki: 20 Juszkiewicz, 78 B. Bogacz – 83 Socha-sam.

Skład: Wilczyński – Dziobek, Socha, Baran, Krajewski – Nalepa, Stefanik, Juszkiewicz, Mitek (Wiszyński) – P. Bogacz(B. Bogacz), Nowak (Janasiewicz).

W dzisiejszym meczu piłkarze IGLOOPOLu zdobyli przed własną publicznością 3 punkty. Przez prawe całe spotkanie przewaźały Morsy, juź w 20 minucie gry w dogodnej sytuacji znalazł się Juszkiewicz, który zza pola karnego mocnym strzałem zdobył bramkę dla swojej druźyny, minutę póżniej piłkę w siatce Jaślan umieścił P. Bogacz niestety był na spalonym. Druga połowa była bardziej wyrównana, choć z lekką przewagą dla gospodarzy, którzy w 78 minucie zdobyli drugiego gola, Bartłomiej Bogacz nowy nabytek IGLOOPOLu znalazł się sam na sam z bramkarzem i umieścił piłkę w siatce. W 83 minucie gry po kontrze goście zdobyli honorową bramkę i tym samym ustanowili wynik spotkania na 2:1.

Gracze meczu: Juszkiewicz, B.Bogacz.