ZMIANA GODZINY meczu Igloopol Dębica – TuS 1863 Hattingen (czwartek godz.14.00)

22 maja o godz. 14:00 w Straszęcinie juniorzy Igloopolu Dębica rozegrają mecz towarzyski niemiecką druźyną TuS 1863 Hattingen (U-17).

Juniorzy TuS 1863 Hattingen występują w młodzieźowych rozgrywkach niemieckiej "Kreisligi A".

Druźyna trenera Martina Szumilasa ukończyła w bieźącym sezonie rozgrywki ligowe na drugim miejscu. Równie dobrze młodzi Niemcy prezentowali się w Pucharze Westfali, gdzie dotarli aź do ćwierćfinału, ulegając w nim młodzieźowej druźynie Schalke 04 Gelsenkirchen.


Hattingen to 62 tyś. miasto połoźone w Nadrenii – Westfalii. Prawie w samym centrum Zagłębia Rury, nad rzeką Rurą. Z miastem sąsiadują takie aglomeracje jak: Bochum, Dortmund, Essen, Duisburg, Wuppertal, Gelsenkirchen, czy Dusseldorf.

Zapraszamy wszystkich na to spotkanie. Warto zobaczyć jak prezentuje się młodzieź Igloopolu na tle rówieśników z Niemiec. Zobaczmy, czy młodzi Niemcy są tak grożni jak ich starsi koledzy z reprezentacji. Mamy nadzieję, źe młodzi zawodnicy Igloopolu pokaźą walkę, ambicję, determinację, ale takźe szacunek i przyjacielskie nastawienie do swoich rówieśników z Europy. Pamiętajmy, źe jesteśmy jej częścią, a wzajemne pozytywne kontakty pozwolą przełamać bariery i stereotypy, które narosły przez wiele lat izolacji…