Wygrywamy z LKS Skołoszów

Pozycja w tabeli nie determinuje stylu gry i taki obraz mogliśmy zobaczyć w meczu z przedostatnią drużyną w tabeli, która w dotychczasowych spotkaniach rundy wiosennej zdobyła więcej punktów niż w całej rundzie jesiennej. Pomimo zajmowanego miejsca goście prezentowali się dobrze i nawet pierwsi zdobyli bramkę.

Igloopol Dębica – LKS Skołoszów 3:1 (1:1)

Bramki: Adrian Brodowicz 19 – Aleksander Okoń 26, Łukasz Cyran 61, Patryk Cyganowski 82

Igloopol: Psioda – Suchowski (10 Jaszcz), Marcos, Dulio, Leśniak – Adriano (78 Janus), Cieśla, Rokita (78 Dzióbak), Kornaś (56 Brzostowski), Cyran – Okoń (66 Cyganowski). Trener Łukasz Cabaj.

Skołoszów: D. Buczkowski – Kiełbowicz, Modny, Czerwiński, Kiełbasa (90 Grodecki) – Brodowicz, K. Mikulec, Mariasz (90+3 Kuryj), D. Mikulec (17 P. Wojtowicz) – M. Buszkowski, Świecarz (86 Pacuła). Trener Bogusław Sierżęga.

Kartki żółte: Dulio – Kiełbowicz, K. Mikulec

Sędziował: Ciak ze Stalowej Woli.

Ten mecz musieliśmy wygrać i tak też się stało, jednak nie obyło się bez problemów. Pierwsi straciliśmy bramkę już w 19 minucie gry przez co trzeba było gonić wynik. Do przerwy udało się wyrównać za sprawą Aleksandra Okonia. W drugiej połowie na prowadzenie wyszliśmy po trafieniu Łukasza Cyrana a „kropkę nad i” postawił Patryk Cyganowski.

Galeria zdjęć: kliknij tutaj.

Zapis wideo meczu:

Bramki i konferencja prasowa po meczu: