Bramki: 0:1 P. Nalepka 15′, 0:2 Stańczyk 18′, 1:2 Rusinek 57′

Resovia: Łakota – Drozd, Twardowski, Kyciński, Kałaska (50′ Faron), Grabowski (70′ Gnap), Ząbkowicz (46′ Rusinek), Kantor, Wódź, Kiełbasa, Feret

Igloopol: Psioda – Ligęzka, Wanat, Stefanik, Janus, Syguła, P. Nalepka, T. Nalepka, Wiszyński, Lamparty (54′ Pyskaty), Stańczyk (89′ Chomik)

Kartki żółte: Drozd, Rusinek – T. Nalepka, Stańczyk

Sędziował: Kijowski z Krosna

Piłkarze Igloopolu pokonali na wyjeździe rezerwy Resovii Rzeszów 1:2. Pierwsza połowa należała do Morsów, którzy już od pierwszych minut spotkania stwarzali dogodne sytuacje na zdobycie bramki, co zaowocowało trafieniami Przemysława Nalepki w 15 minucie spotkania i Mateusza Stańczyka w 18 minucie meczu. Do przerwy Igloopol mógł strzelić jeszcze kilka bramek. Najlepszą sytuację w 12 minucie zmarnował Sebastian Wanat, który po centrze z rzutu rożnego z kilku metrów nie trafił w bramkę. W pierwszej połowie gospodarze nie zagrozili poważnie bramce Psiody. Po zmianie stron Igloopol cofnął się do defensywy, starając się wyprowadzać groźne kontry. W 58 minucie po strzale Rusinka gospodarze zdobywają kontaktową bramkę. Więcej bramek nie zobaczyliśmy do końca meczu pomimo, że Resovia starała się atakować. Igloopol miał lepsze sytuacje do podwyższenia wyniku za sprawą Wanata i dwukrotnie Przemysława Nalepki. Jednak wynik do końca meczu nie uległ zmianie i to Igloopol odniósł zasłużone zwycięstwo. Dodać należy że ekipa rezerw Resovii została wzmocniona w tym meczu 7 zawodnikami z kadry pierwszoligowej drużyny po meczu ze Stomilem Olsztyn.