Z sobotę z Pilznem

Już w najbliższą sobotę 17 października o godzinie 11:00 Igloopol rozegra kolejne spotkanie o Mistrzostwo IV ligi podkarpackiej. Naszym rywalem będzie drużyna Legionu Pilzno. Tego przeciwnika naszym kibicom nie trzeba przedstawiać, gdyż od kilku lat regularnie spotykamy się z nim na różnych szczeblach rozgrywek. W historii dotychczasowych spotkań pomiędzy drużynami najwięcej było remisów – 6, 3 razy wygrywała drużyna z Pilzna a 2 razy Igloopol. Również najbliższy mecz zapowiada się wyjątkowo interesująco. Ten mecz to derby powiatu dębickiego a obydwie drużyny dzieli w tabeli zaledwie 2 punkty. Ewentualne zwycięstwo naszej drużyny pozwoli zwiększyć dystans w walce o grupę mistrzowską i spokojną "zimę".
Przypominamy, że w związku z COVIDEM-19 mecz odbędzie się bez publiczności a nasi kibice będą mogli oglądać spotkanie na naszym kanale MorsyTV. Wszystkich chętnych zapraszamy również do zakupu biletu na ten mecz i wsparcia finansowego klubu.

Zachęcamy do zakupu wirtualnego biletu wpłacając wolne datki na konto Stowarzyszenia Igloopol PKO BANK: 44 1020 4405 0000 2102 0596 4152 , w tytule prosimy podać "Darowizna – mecz Legion". Darowizny można, także wpłacać na konto paypal: sekretariat@igloopol.info

 

URUCHOM RELACJĘ