Wygrana z ligowym rywalem w ostatnim sparingu

Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 4-2 (1-1)

Bramki: 3 x P.Nalepka 1 x Bożek – Bieniasz, Testowany

Igloopol: Psioda – Ochab, Stefanik, T.Nalepka, Stańczyk – Knych, Obłoza, P.Nalepka, Pudło – Kopala, Pyskaty oraz Bożek i Pęk

Piłkarze Igloopolu wygrali z ligowym rywalem w ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej sezonu 2019/2020. Pierwsza bramka dla Igloopolu padła po przechwycie Pudły i asyscie Pyskatego do P.Nalepki. Jeszcze do przerwy Pudło trafił w słupek a strzał Pyskatego obronił bramkarz gości. Bramka dla Izolatora po kontrataku i sytuacji sam na sam z Psiodą. W drugiej połowie dwie bramki z rzutów karnych strzelił P.Nalepka (pierwszy po faulu na Pyskatym, drugi faul na Stańczyku). Na koniec meczu swój wcześniejszy błąd w defensywie (padła bramka dla Izolatora) naprawił Bożek który po rzucie rożnym z bliska strzelił do siatki.

Na pierwszy mecz rundy wiosennej zapraszamy na nasz stadion już w sobotę 7.03 o godzinie 14:30, przeciwnikiem Morsów będzie Polonia Przemyśl.