Wygrana w derby juniorów starszych z MKS Dębica

MKS Dębica – Igloopol Dębica 0:2 (0:0)

0:1 Wójcik K. 77 min.

0:2 Kajpust P. 90 min.

Igloopol: Jagoda – Ziarko, Jędrzejczyk (54.B.Wójcik), Syguła, Moraniec, Pacanowski, Kajpust, K.Wójcik, Surdyka, Draguła,  Czapiga (46.Gaweł)

Zwycięstwem 2:0 zakończył się wczorajszy mecz derbowy naszych juniorów starszych z MKS Dębica.

Spotkanie było bardzo wyrównane, w pierwszej połowie lekką przewagę mieli gospodarze, ale nie udało im się pokonać naszego bramkarza Wojciecha Jagody. Najbliźej tego był Dariusz Kurc, którego strzał z 16 metrów po minięciu kilku naszych zawodników na rzut róźny sparował Jagoda. Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra Igloopolu, którą udało się udokumentować dwiema bramkami. Na prowadzenie Morsy wyprowadził 77 min. Kamil Wójcik, który umiejętnie znalazł się w zamieszaniu podbramkowym i z 5 metrów wpakował piłkę do bramki gospodarzy. W 90 minucie nasze zwycięstwo przypieczętował Paweł Kajpust, który urwał się obrońcom wychodząc do prostopadłego podania, połoźył bramkarza i z zimną krwią strzelił do pustej bramki.

Niestety duźo gorzej zaprezentowali się tym razem nasi juniorzy młodsi, którzy zlekcewaźyli swojego rywala i zasłuźenie przegrali mecz 2:0. Nasza młodzieź od 47 minuty grała w 10, poniewaź boisko za czerwoną kartkę musiał opuścić Paweł Sujdak.

Igloopol: Brandys (41.Balasa) – Sujdak, Rogowski, Tułacz, Smagacz (34.Kieca), Łukaszewski, Brzostowski (59.Szkutak), Sędłak, Momola, Nalepka, Czapiga (34.Gaweł (70.Krzysztofek)