Pewne zwycięstwo nad Stalą II Mielec

Igloopool – Stal II Mielec 2:0 (1:0)

 

1:0 Pisarek 28 min.

2:0 Więcek 49 min.

 

Igloopol: Psioda – Brzostowski, Sujdak, Ksiąźek (75.Mitan), Długosz, Dzięgiel (73.Hendzel), Machnik, Saletnik (64.Ziarko), Więcek (66.Skarbek), Czerwiec, Pisarek

Stal: Kochanowski – Ryś (65.Podpora), Kochanik, Trela, Horodeński, Radławski, Wilk, Łącz, Kapuściński, Florek, Dziekan (48.Buława)

 

Pewnym zwycięstwem Igloopolu Dębica zakończył się mecz ze Stalą II Mielec. Prowadzenie naszej druźynie zapewnił w 28 min. efektownym  strzałem głową Sebastian Pisarek, asystę przy tej bramce zaliczył Brzostowski, który idealnie dośrodkował piłkę na głowę Pisara. Na 2:0 tuź po przerwie podwyźszył najniźszy na boisku Rafał Więcek, który po centrze Długosza głową pokonał Kochanowskiego.

W całym meczu Igloopol mógł zdobyć jeszcze kilka bramek, niestety nasi piłkarze nie potrafili strzelić gola będąc kilkakrotnie w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości (Więcek, Pisarek, Czerwiec).

Kolejny dobry mecz rozegrała nasza defensywa, w której nieżle radzi sobie na nowej pozycji Sebastian Ksiąźek, praktycznie w całym spotkaniu nasi obrońcy nie pozwolili gościom powaźnie zagrozić  naszej bramce. W kolejnej kolejce (19 września godz. 16:00) Igloopol zagra na własnym stadionie w roli gości z Czarnovią Czarna Tarnowska, kilka dni wcześniej (15.09) w Dębicy zmierzymy się równieź z tą druźyną w ramach okręgowego Pucharu Polski.