Wtorkowy sparing z Okocimskim Brzesko

We wtorkowy wieczór zaplanowany został sparing z IV ligowym Okocimskim Brzesko na sztucznym boisku w Woli Rzędzińskiej. Piłkarze Igloopolu wygrali go 1:4. Bramki dla Morsów zdobyli Testowany, Cyran, Brzostowski.

Igloopol: Psioda – Cyran, Leśniak, Testowany 1, Testowany 2, Testowany 3, Wojtyło, Testowany 4 , Okoń, Brzostowski, Drobot oraz Lis, Jaszcz, Jasiak, Pęk, Kornaś, Król, Cieśla, Janus

Przez cały mecz staraliśmy się zdominować rywala, co przełożyło się na szybko strzeloną bramką. Gra Morsów zarówno w ofensywie jak i defensywie poprawiła się względem ostatnich meczy. Co było kluczowe w tym sparingu to tworzenie i finalizacja akcji ofensywnych, która była ostatnio bolączką naszego zespołu. Bardzo dobrze wyglądała również współpraca zawodników w środku pola. Dzięki czemu kontrola spotkania była po naszej stronie i pozwoliło to kreować sytuacje w bocznych sektorach boiska. Bramkę straciliśmy poprzez pechową akcje ratunkową naszego obrońcy. Poza tą sytuacją Morsy nie pozwoliły rywalom na zbyt wiele. Zawodnicy testowani zaprezentowali się w sposób pozwalający patrzeć z optymizmem na następne spotkania.

Kolejny mecz sparingowy zaplanowany jest na sobotę 18 lutego o godzinie 16:00 na Euroboisku zagramy z V ligową LKS Czeluśnica.