WSZYSCY NA DERBY – WSZYSCY KUPUJEMY BILETY!!

Zapewne jak wszyscy wiecie, derby, które zostaną rozegrane w środę 5 pażdziernika o godz. 15 przyniosły ze sobą szereg utrudnień dla nas kibiców. Przede wszystkim ograniczono liczbę widzów na stadionie oraz utrudniono sposób nabycia biletu.

Kaźdy kibic, który chce oglądnąć spotkanie derbowe moźe jednak nabyć bilet!

Bilety rozprowadzane są prawie na kaźdym osiedlu, więc aby nabyć bilet naleźy wypytać na osiedlu młodzieź o osobę, która rozprowadza bilety, a na pewno zostaniemy skierowani do takowej osoby. Bilety mozna teź oczywiście nabyć bezpośrednio w sekretariacie klubu!

Mimo tych wszystkich utrudnień kaźdy kibic IGLOOPOLU niech poczuwa się do obowiązku dopingowania w środę swojej druźyny! Wszyscy spotkamy się na czerwonych trybunach! Wszystkich zapraszamy w barwach, niech kaźdy weżmie ze sobą biało-niebieski szalik, koszulkę, czapeczkę i w środę z czerwonych trybun dopinguje IGLOOPOL! Jesteśmy w środę razem, jesteśmy z naszymi piłkarzami! DERBY DLA PIŁKARZY I KIBICÓW IGLOOPOLU!!!

POKAŹMY WSZYSTKIM, ŹE NIC NAS NIE POWSTRZYMA,

ŹE MIMO ZAKAZÓW UZYWANIA PIROTECHNIKI, OGRANICZONEJ LICZBY MIEJSC I SZEREGU INNYCH NIEDOGODNOSCI MY KIBICE IGLOOPOLU ORAZ LOKALNEGO RYWALA POKAZEMY, ŹE DERBY NASZEGO MIASTA TO PRAWDZIWE ŚWIĘTO SPORTOWE