IGLOOPOL Dębica – Polonia Przemyśl 2:3 (2:0)

IGLOOPOL– Wilczyński -Krajewski,Baran,Jędrzejczyk,Dziobek- Mitek(P.Bogacz),Stefanik,Nalepka,Juszkiewicz(T.Nowak)-Bobek-B.Bogacz(Ferenc)

Bramki: B.Bogacz 21min, B.Bogacz 45min – Strzałkowski 74min, Rybkiewicz 80min, Rybkiewicz 85min

Źółte kartki: Stefanik (71min), Wilczyński (80min) – Gwóżdż (23min), Kot (40min) Strzałkowski (77min)

1:0 dla Igloopolu! Bramkę w 21 min. spotkania strzelił Bogacz! Igloopol-Polonia 1:0!

2:0 dla Igloopolu. Tuź przed przerwą kolejny gol dla Igloopolu! Prowadzimy z liderem 2:0!

Niestety w II połowie tracimy 2 bramki i na 10 min przed końcem jest juź tylko remis 2:2

Mimo prowadzenia 2:0 przegrywamy ten mecz 2:3…
W Sobotę 1 pażdziernika o godzinie 15:00 nasi piłkarze podejmować będą Przemyską Polonie, która po 10 kolejkach stanowczo zajmuje pozycję lidera z dorobkiem 20 punktów. W obecnej rundzie Polonia dwa razy przegrała i dwa razy remisowała, a aź sześć razy wygrywała.

IGLOOPOL po 9 kolejkach plasuję się na 15 pozycji z dorobkiem 9 punktów.

Mecz z liderem będzie przedsmakiem środowych derbów z lokalnym rywalem.