Wisłoka wygrała derby Dębicy…

Niestety wczorajsza środa nie była najszczęśliwszym dniem dla młodych piłkarzy Igloopolu, którzy w derbach Dębicy czterokrotnie schodzili z boiska pokonani przez lokalnego rywala – Wisłokę.

Minimalną poraźką 0:1 zakończył się mecz juniorów starszych, szkoda straconych punktów bo Igloopol w tym meczu nie był zespołem gorszym. Niestety w tym meczu nie najlepiej byli dysponowani sędziowie, którzy ewidentnie sprzyjali biało – zielonym.

Za to na własne źyczenie punkty stracili juniorzy młodsi, którzy toczyli wyrównany pojedynek z Wisłoką. Niestety jedno nieporozumienie naszego stopera z bramkarzem zawaźyło na tym, źe to rywale cieszyli się ze zwycięstwa.

Swoje mecze przegrali równieź trampkarze młodsi i młodzicy starsi. Trampkarze pomimo tego źe prowadzili w drugiej połowie 2:1 nie potrafili utrzymać tego rezultatu do końca spotkania i ulegli lokalnemu rywalowi 2:4.

Pierwszej poraźki w tym sezonie doznali równieź młodzicy, którzy pomimo ambitnej walki ulegli Wisłoce 0:2. Dla niewtajemniczonych podam, źe w młodzikach starszych Igloopol gra młodszym rocznikiem niź pozostałe druźyny!

żródło: własne