Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

W imieniu zarządu klubu LKS Igloopol Dębica składamy wszystkim serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego co najlepsze w Nowym 2020 Roku.

Życzymy Wam, aby nadchodzące Święta upłynęły w ciepłej, rodzinnej atmosferze i obfitowały w same pozytywne emocje. Niech wszelkie życzenia, wypowiedziane po ujrzeniu na niebie pierwszej gwiazdy, niosą ze sobą moc spełnienia.

Niech każda wizyta przy Piłsudskiego będzie powodem do dumy oraz radości ze zwycięstwa. Życzymy, aby każdy z Was mógł cieszyć się z sukcesów naszego klubu !

Dziękujemy i życzymy samej pomyślności firmom które wspierały nasz klub w mijającym roku a są to: Śnieżka, Sped Farb, G-Krusz, AS-Domy Pasywne, Grupa Solo, Fan Sport, Niagara, Papas oraz firma Pana Zbigniewa Drobota. Liczymy, że w przyszłym roku nasza współpraca będzie się rozwijać dla obopólnej korzyści.

Dziękujemy, także wszystkim członkom stowarzyszenia wpłacającym comiesięczne składki bez Was ten klub już by nie istniał! Nie zapominamy również o kibicach na emigracji szczególnie tych z FC Chicago i Wielkiej Brytanii dziękujemy za Waszą pomoc finansową i rzeczową!

 

Wesołych Świąt !!!

Zarząd Klubu LKS Igloopol