Mikołajki 2019 – podsumowanie

12 grudnia odbył się finał akcji Mikołajki 2019.

Organizatorem mikołajkowej zabawy jak to już jest od kilku lat było Stowarzyszenie MOŻEMY WSZYSTKO, Niepubliczne Przedszkole Językowe HAPPY KIDS oraz "Klub Kibica MORSY ’06", który swoim wielkim biało-niebieskim sercem wsparł dębickie dzieciaki już po raz ósmy.

Kochani kibice to dzięki Waszemu hojnemu wsparciu znów udało się przygotować paczki dla podopiecznych Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w Dębicy.

 ""

 

Wasze wsparcie jest coraz większe i coraz bardziej szczodre, dzięki czemu udało się zebrać sumę pieniędzy, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Uzbieraliśmy aż 17180 zł!!!

Mikołajki to nie tylko prezenty ale też wspaniała zabawa którą prowadził KINDERSID, a świąteczny teatrzyk dla najmłodszych przygotowały Panie z Niepublicznego Przedszkola Językowego Happy Kids.

 

 "TUTAJ"

 

Prezes Stowarzyszenia Agnieszka Niwa-Gąsior serdecznie podziękowała Kibicom Igloopolu za pomoc w zorganizowaniu akcji oraz Pani Dyrektor Marcie Pawełko – Tokarz za udostępnienie hali sportowej.

Serdeczne podziękowania składamy również firmie jubilerskiej KARAT, która na ten szczytny cel podobnie jak w roku poprzednim przekazała biżuterię.

""

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tego wspaniałego dnia TUTAJ

 

Podsumowanie:

1904,04 zł – puzzle

8304,11 zł – słodycze i środki do pielęgnacji osobistej

6971,85 zł – pomoce terapeutyczne i rehabilitacyjne

RAZEM: 17180 zł

Lista wszystkich darczyńców TUTAJ

W imieniu dzieciaków i ich rodziców przekazujemy wielkie

 

DZIĘKUJEMY!!!

i

ŻYCZYMY WAM WSZYSTKIM

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!