W Wielką sobotę, wielkie zwycięstwo!

W Wielką sobotę piłkarze Igloopolu podejmowali na własnym stadionie rezerwy Stali Mielec. Nic przed meczem nie zapowiadało tak okazałego zwycięstwa po końcowym gwizdku arbitra biorąc pod uwagę miejsca w ligowej tabeli zajmowane prze obydwa zespoły.

Igloopol Dębica – Stal II Mielec 7:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Tarała 5′, 2:0 D. Pyryt 55′, 3:0 Brzostowski 70′, 4:0 Kornaś 79′, 5:0 Wanat 83′, 6:0 Cyganowski 86′, 7:0 Tarała 88′.

Igloopol: Psioda – Wiszyński, Wanat, Ochab, Stefanik (70′ D. Rokita) – Kasprzykowski (63′ Hałucha), Wojtyło, K. Rokita (83′ Cyganowski), Tarała, Cyran (68′ Kornaś) – Brzostowski (78′ Laskowski)

Stal II: Al-Ani – Wyparło, Osuch, Łebek – Bik, Lonczak, Guca, Buczek (89 Kacica) – D. Pyryt (61 Wójcik), Szczutowski (61 M. Pyryt), Kardyś

Kartki żółte: K. Rokita – Al-Ani, Lonczak, Guca

Sędziował Lis z Jarosławia.

Morsy przeważały praktycznie przez całość spotkania jednak do przerwy wynik ustalony został już w 5 minucie za sprawą Igora Tarały, po wrzutce Karola Wojtyło i odegraniu w polu karnym Adriana Brzostowskiego. Po zmianie stron rozpoczęło się strzelanie. W 55 minucie w zamieszaniu podbramkowym piłka niefortunnie obiła się od zawodnika gości Pyryta i wpadła do bramki bronionej przez jego kolegę z zespołu. Na kolejną bramkę kibice musieli czekać do 70 minuty spotkania kiedy to po dograniu Igora Tarały, Adrian Brzostowski pokonał Al-Aniego. Kolejne cztery bramki padły w ostatnich 10 minutach meczu a ich zdobywcami byli Konrad Kornaś, Sebasian Wanat oraz Patryk Cyganowski (debiutanckie trafienie w zespole seniorów 16 letniego wychowanka Igloopolu). Ostatnie trafienie należało do Igora Tarały, który rozwiązał worek z bramkami w dzisiejszym spotkaniu.