W derbach Dębicy lepsi juniorzy Igloopolu

Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica 1:1 (juniorzy starsi)

 

0:1 Czapiga 65 min.

1:1  80 min.

Igloopol: Jagoda – Ziarko (73.Sujdak), Rogowski, Syguła, Jędrzejczyk (84. Moraniec), D. Wanat (88. Łukaszewski), Rokita, Wójcik, B. Draguła (67. Papiernik), Czapiga, S. Wanat (56. Smagacz)

 

Z bardzo dobrej strony w „małych” derbach Dębicy zaprezentowali się juniorzy Igloopolu Dębica. Nasza młodzieź z dwumeczu na parkowej przywiozła 4 punkty.  Przy odrobinie szczęścia mogliśmy zainkasować komplet punktów, poniewaź wyrównującą bramkę w juniorach starszych Wisłoka  zdobyła na dziesięć minut przed ostatnim gwizdkiem arbitra.

W przekroju całego meczu Igloopol był lepszym zespołem, co w 65 min. ładną bramką udokumentował Kuba Czapiga, otwierając wynik meczu. Szkoda źe po tym golu cofnęliśmy się do obrony, co wykorzystali gospodarze doprowadzając w końcówce meczu do remisu.

Po 12 kolejkach juniorzy Igloopolu zajmują 3 miejsce w tabeli, tracąc tylko 2 pkt. do liderujących Stali Mielec i Stali Rzeszów (Wisłoka z 24 oczkami zajmuje dobre szóste miejsce).

Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica 0:3 (juniorzy młodsi)

 

0:1 Bień 60 min.

0:2 Kurdziel 65 min.

0:3 Papiernik 70 min.

 

Igloopol:  Brandys – Cyboran (41. Papiernik), Grych, Dygdoń, Kieca, Magdoń (41. Kurdziel), T. Draguła, Nalepka, Bień, Gaweł, Sędłak

 

W drugim spotkaniu  nie było juź wątpliwości kto rządzi na boisku,  poniewaź Igloopol pewnie 3:0 pokonał Wisłokę. Bramki dla morsów strzelali Kamil Bień, Mateusz Kurdziel i Paweł Papiernik. Po tym zwycięstwie Igloopol  z dorobkiem 21 pkt. awansował na 5 miejsce w tabeli,  Wisłoka z 6 pkt. plasuje się o siedem pozycji niźej (12 miejsce). Kolejny Mecz Igloopol zagra w najbliźszą niedzielę w Dębicy z juniorami Stali Stalowa Wola.