Remis w Nowotańcu

Cosmos Nowotaniec – Igloopol Dębica 0:0

 

Cosmos: Potok – Gazda, Gołda, Śmietana (19.Swalarz), Badowicz, Łoch, Kłodowski (64.Jęczkowski), Majka, Królicki, Biesiada (46.Szatkowski), Spaliński (75.Szałankiewicz)

Igloopol: Psioda – Rogowski, Socha, Brzostowski, Syguła, Halz (53.Surdyka), Saletnik (53.Micek), Wójcik, Pisarek (53.Siwula), Machnik (81. Hendzel), Rokita (53.Więcek)

 

Bezbramkowym remisem zakończył się  mecz 12 kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Cosmosem Nowotaniec z Igloopolem Dębica.  W przeciągu całego spotkania to Igloopol był zespołem lepszym, nasi piłkarze stworzyli sobie kilka wyśmienitych okazji do zdobycia bramki. W pierwszej połowie najlepsze sytuacje zmarnowali Dawid Rokita, Sebastian Pisarek i Adrian Brzostowski. Po zmianie stron Igloopol nadal był stroną dominującą, jednak nie przekładało się to na wynik meczu. W 54 minucie trener Stefanik zdecydował się na pokerowe zagranie wpuszczają od razu na boisko czterech nowych zawodników. Niewiele brakowało źeby mecz zakończył się zwycięstwem Igloopolu, gdyby tylko Paweł Micek wykorzystał sytuację sam na sam z Potokiem. Ten sam zawodnik pod koniec meczu ostemplował poprzeczkę bramki Cosmosu. Trzeba równieź dodać, źe arbiter mógł podyktować chociaź jeden rzut karny, za ewidentne faule gospodarzy w szesnastce na Krystianie Surdyce.  Gospodarze próbowali się odgryzać grożnymi strzałami  Piotra Spalińskiego, które jednak pewnie bronił Łukasz Psioda. Kolejny mecz Igloopol zagra juź w najbliźszą sobotę w Dębicy z Crasnovią Krasne.