Strzelec Frysztak rozstrzelany w Dębicy…

Igloopol Dębica – Strzelec  Frysztak 4:0 (2:0)

1:0 Socha 20 min.
2:0 Hendzel 37 min.
3:0 Hendzel 70 min.
4:0 Więcek 87 min.

Igloopol: Psioda – Saletnik, Ksiąźek, Brzostowski, Długosz (11.Mitręga), Hendzel (70.Ziarko), Socha, Machnik, Więcek, Dzięgiel, Czerwiec (62.Mitan)

Źółta kartka: Czerwiec

W dalszym ciągu trwa dobra passa  piłkarzy Igloopolu Dębica, którzy dziś na własnym stadionie pokonali 4:0 Strzelca Frysztak. Dla Morsów było to siódme kolejne zwycięstwo w ligowych rozgrywkach w rundzie jesiennej. Nasza druźyna objęła prowadzenie w 20 min. po ładnej główce w okienko Damiana Sochy, który najwyźej wyskoczył do piłki bitej z  rzutu roźnego  przez Bogdana Saletnika.  W 37. min. Hubert Hendzel podwyźszył wynik meczu mocnym strzałem w same widły świątyni Króla podwyźszył na 2:0. Do przerwy pomimo kilku wyśmienitych okazji do zdobycia gola, nie udało nam się strzelić więcej bramek( Więcek główkował w słupek, a Czerwiec z 5 metrów nie potrafił wpakować piłki do bramki gości).  Po zmianie stron Igloopol nadal kontrolował grę, wyprowadzając raz, za razem grożne kontry z których powinno paść kilka goli. Najlepszą okazję na podwyźszenie wyniku zmarnował Kamil Czerwiec, który z 5 metrów ostemplował słupek bramki gości ( piłkę z boku dogrywał Więcek). Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 70 min. kiedy to po indywidualnej akcji po raz drugi na listę strzelców wpisał się Hendzel.

W 87 min. wynik meczu ustalił Rafał Więcek, który z bliska wpakował piłkę do bramki. Asystę przy tym golu zaliczył Kamil Machnik, który wszedł z prawej strony boiska w pole karne, zakręcił obrońcą i  dograł idealnie do Wienia. Kolejny mecz Igloopol rozegra  na wyjeżdzie 16 pażdziernika z Jutrzenką Ławnica…