Sonda

Dwa miesiące temu na naszej stronie zostały zamieszczone 2 sondy dotyczące zmiany trenera oraz mozliwości awansu naszych piłkarzy do III ligi. Pora na podsumowanie: W zabawie wzięło udział w sumie 707 osób, które głosowaly w następujący sposób:

Sonda nr 1:

Kiedy Igloopol awansuje do III ligi ?

Awansuje za kilka lat 46.4%

W przyszłym sezonie 44.8%

W tym sezonie 8.8%

Z sondy pierwszej wynika, źe kibice Igloopolu są bardzo umiarkowanymi optymistami jeśli chodzi o ewentualny awans piłkarzy do wyźszej klasy rozgrywkowej. 46.4% procent osób uwaźa, źe Nasi piłkarze napewno nie awansują nawet w przyszłym sezonie, a grupa 44.8% wierzy w moźliwość awansu juź w po wakacjach pod warunkiem, źe po zakończeniu obecnego sezonu, przede wszystkim moźliwości finansowe jak i organizacyjne pozwolą podjąć skuteczną rywalizacje w walce o bezpośredni awans. Wśród głosujących osób 8.8% wierzy w moźliwoś cudownego oźywienia gry zespołu, szybkiej wspinaczki w górę tabeli i uzyskania bezpośredniego awansu. Kto miał rację, a kto się mylił ? Czas pokaźe.

Łącznie oddanych glosow: 375

Sonda nr 2:

Czy Roman Gruszecki powinien poprowadzić Igloopol w rundzie wiosennej ?

Powinien, wprowadził duźo dobrego do zespołu 39.5%

Działacze powinni poszukać bardziej wartościowego trenera 25.6%

Na stanowisko trenera powinien wrócić Leszek Pisz 21.7%

Nie zabieram głosu w tej sprawie 13.3%

Zgodnie z przewidywiania obecny trener Igloopolu Roman Gruszecki cieszy się duźą sympatią i zaufaniem wśród Naszych kibiców. 39.5% osób biorących udział w głosowaniu uwaźa, źe trener Gruszecki powinien pozostać na stanowisku pierwszego szkoleniowca, poniewaź wprowadził wiele poźytku do gry zespołu. Niemalźe co 4 osoba chciałaby zmiany obecnego trenera na innego, natomiast 21.7% osób uwaźa, źe Leszek Pisz powinien z powrotem objąć funkcję trenera. 13.3% kibiców postanowiło nie zabierać głosu w tej sprawie.

Łącznie oddanych glosow: 332

Zapraszamy wszystkich kibiców do wzięcia udziału w kolejnych sondach! Tym razem pytamy o to, kto powinien zastąpić na prawej pomocy Marcina Juszkiewicza oraz o regularność odwiedzin naszego serwisu!